AK PARTİ ALTINOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DR. TUĞRUL KARAASLAN

Anasayfa Siyaset 29 Kasım 2013 830 Okunma
AK PARTİ ALTINOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DR. TUĞRUL KARAASLAN

Dr. Tuğrul KARAASLAN bügün AK Parti Altınova İlçe başkanlığına, Altınova belediye başkan aday adaylığı için resmi başvuruda bulundu. 

Dr. Tuğrul KARAASLAN 1967 yılında Malatya’da doğdu. İlköğretimini T.E.D Ankara Koleji’inde, orta ve lise öğretimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı. Haccetepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun oldu. İsviçre Lozan Üniversitesi Tıp Fakültesinde Doktora ve aynı Üniversitede Radyodiagnostik istisası yaptı. A.B.D Washington D.C. Walter Reed Medical Scholl’da araştırma görevlisi olarak görev yaptı. Uluslar arası sağlık ve yardım kuruluşlarının organizasyonlarına katıldı. Başta Vietnam olmak üzere Uzakdoğu da doktorların eğitimi ve hastaneleri yeniden yapılandırılması programlarını yönetti. İsviçre Cenevre Tıp Fakültesi’nde Kalp Damar Cerhahisi Bölümünde çalıştıktan sonra yurda döndü. Uluslar arası pazara tıbbi malzeme üretimine yönelik yatırımlar yaptı.

Halen Procath, Proplast ve Can Kaptan başta olmak üzere birçok şirketten oluşan Progroup International Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Karev Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfının Mütevelli Heyet Başkanıdır. Yalova Sanayiciler Derneği 2. Başkanlığı ve Yalova Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanlıklarında bulunmuştur.

Çocuk doktoru Ayşe Karaaslan ile evli olup 2 erkek çocuğu babasıdır.

İngilizce ve Fransızca’yı ana dili düzeyinde konuşan Dr. Tuğrul KARAASLAN Tıp Doktoru ve Sanayicidir.

 

Dr. Tuğrul KARAASLAN’ın Aday adaylık konuşmasnın

tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

AK parti altınova belediye başkan adayı dr… ile yalovacevre

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co