AMD TABLET VE OYUN SEKTÖRÜNE GİRİYOR

Spread the love

Bazı sızan görüntüler ‘Projesi Discovery’ kod adlı AMD’nin sözde oyun kontrolcülü tabletini göstermektedir ve AMD Twitter hesabından doğruladığı yazıyor. AMD CES 2014’te yenilik ödülüalan Mullins kod adlı APU tabanlı “Proje Discovery,” projesini Razer Edge gibi oyun denetleyicisi dahil olan, üzerinde bir Windows 8 çalıştıran tablet ve çevre birimleri cihazlar ile rekabet edebilecek bir proje olduğunu resmi olmasa da dile getirdi.

Haberin kaynağı olan site olan TechRadar’da henüz yayınlanmamış tablet, oyun denetleyicisi ve bir yuvası çeşitli resimlerin elinde olduğunu yazmış.
amd-tablet-ve-oyun-sektörüne-giriyor-2-600-int
Tabii ki, görüntüleri cevaplar daha fazla soru kaldırdı, bu yüzden tablet hakkında daha fazla özellikleri için AMD için uzandı. bir AMD sözcüsü Proje Discovery kod adlı sistemleri, gerçek olduğunu doğruladı ve Ocak ayında CES gösterilir, ama “AMD’nin hedefleri bizim nesil APU, Mullins etrafında tablet uzayda neler yapabileceğini dünyaya göstermek için vardır
amd-tablet-ve-oyun-sektörüne-giriyor-600-int
“Proje Discovery” AMD’nin OEM iş ortakları nasıl etkileyebilecek, Bunu basın, sözcüsüne sorduğumuızda “AMD’in şu anda bir markalı tablet ve çevre birimleri pazarına girmek için bir plan yok.” Olduğunu açıkladı.
amd-tablet-ve-oyun-sektörüne-giriyor-4-600-int
Bu cevap biraz Kafa karıştırıcı? AMD yeni Mullins APU’ya dayalı olan “Proje Discovery” ile nihai tüketicilere hazır ürünler yaratmak için OEM iş ortakları motive etmek için hazırlanmış olabileceğinin bir kanıtı olarak görürsek eğer AMD güzel bir iş çıkartmış gibi duruyor. Resimlerden anladığımız kadarıyla, Resimlerde görünen tabletin hem oyun kontrolcüsü eklenmiş hali ve AMD’nin DockPort teknolojisinide kullandığı görüluyor. Yine resimlerden anlaşıldığı katarıyla ince bir tasarıma sahip olan tablet DisplayPort 1.2 kullanarak tek kablo üzerinden hem mönitörler ile TV’lere bağlanabiliyor hemde kendini şarj edebileceği tahmin ediliyor ve daha fazla bilgi edinmek için bekliyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.