ÇINARCIK’TA ÖĞRENCİ SERVİSİ DEVRİLDİ

Anasayfa Güncel 29 Kasım 2013 393 Okunma
ÇINARCIK’TA ÖĞRENCİ SERVİSİ DEVRİLDİ

Yalova’nın Çınarcık İlçesinde bulunan Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerini taşıyan servis yoldaki bozukluk nedeniyle devrildi. Kazada araçta bulunan 18 öğrenciden 3’ü yaralanırken diğer öğrenciler kazayı yaralanmadan atlattı.
Yalova’nın Çınarcık İlçesinde bulunan Sağlık Meslek Lisesine öğrenci götüren M.Y (42) idaresindeki öğrenci servisi Çalıca Konutları mevkiinde yoldaki bozukluk ve yolun kaygan olması nedeniyle kontrolden çıkarak devrildi. Aracın hızlı olmaması bir faciayı önledi. Araçta bulunan 18 öğrenciden 3’ü yaralandı. Ada Akçura, Ayşegül Daştan ve Sanem Can isimli öğrencileri kol ve bacak kısımlarında kırıklar meydana gelirken diğer 15 öğrenci ise tedbir amaçlı olarak Yalova Devlet Hastanesi ve Çınarcık Devlet Hastanesinde kontrolden geçirilerek taburcu edildiler. Hastanede öğrencileri ziyaret eden Yalova Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman ise, “Sabah saatlerinde Sağlık Meslek Lisesi servisi Çalıca Konutları mevkiinde araç kayarak yan yattı. Öğrencilerimizi 2 hastanede kontrolden geçti. 1 öğrencimizin kolu ve 1 öğrencimizin bacağı kırıldı. Bir öğrencimizin de dudağında yaralanma yaşanmış. Şu anda hastanede yatan sadece 3 öğrenci var. Onlarında taburcu olmasını bekliyoruz. Kaza ucuz atlatıldı” dedi.
Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Necmettin Öner ve okul öğretmenleri de hastanede yaralanan çocukların başından bir an olsun ayrılmadılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co