Hava Meydan Komutanı’ndan Başkan Dağ’a ziyaret

Anasayfa Güncel 29 Kasım 2013 546 Okunma
Hava Meydan Komutanı’ndan Başkan Dağ’a ziyaret

Geçtiğimiz aylarda Taşköprü Hava Meydan Komutanlığı görevine getirilen Hv.S.S.Kurmay Albay Ali Armağan, Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

Başkan Dağ tarafından ağırlanan Garnizon Komutanı Hv.S.S. Kurmay Albay Armağan, Taşköprü’de daha önce de bulunması dolayısıyla bölgeyi bildiğini belirterek, bu nedenle burasının kendisi açısından ayrı bir yeri olduğunu dile getirdi. Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ da, vatanın güvenliğinde görev ve sorumluluk alan tüm askerlerin kutsal bir sorumluluğunu yerine getirdiğini kaydederek Garnizon Komutanı Hv.S.S. Kurmay Albay Armağan’a görevinde başarı dileklerini iletti. Garnizon Komutanı Albay Armağan, Başkan Dağ’a günün anısına Hava Meydan Komutanlığı’nın arması işlenmiş olan çini tabak hediye etti. Başkan Dağ ise Garnizon Komutanı Albay Armağan’a üzerinde Çiftlikköy Belediyesi’nin logosu bulunan işlemeli tabağı hediye etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co