MUTLU SOKAĞIN SAKİNLERİ MUTSUZ

Anasayfa Çevre 29 Kasım 2013 336 Okunma
MUTLU SOKAĞIN SAKİNLERİ MUTSUZ

Yalova Merkez’de Cumhuriyet Caddesi Mutlu Sokağın ortasından geçen lağım deresi çevrede yaşayan insanları rahatsız ediyor.

İrem Güllü & Neslihan Erer’in Özel haberi 

Yalova Merkez’de Cumhuriyet Caddesi Mutlu Sokağın ortasından geçen lağım deresi çevrede yaşayan insanları rahatsız ediyor. Seçim öncesi vaatlerde yapılan derenin kapatılma işlemi seçimden sonra yarım bırakılarak açıkta akar durumda kaderine terkedilmiş. Mutlu sokağın sakinleri “tüm şikayetlerimize  rağmen  Yalova Belediyesi yetkilileri duyarsızkalıyor. Dereden çıkan fareler ve koku dolayısıyla çoğalan sinekler evlere giriyor evlerimizi havalandırmak için bile pencerelerimizi açamıyoruz. Hava ısınınca da çok kötü koku yayılıyor.” diyen Mutlu Sokağın mutsuz sakinleri  Belediyeden yardım istediklerini görevlilerin gelip ”bu bizim işimiz” sözleriyle geçiştirip bir daha ilgilenmediklerini söyleyen sokak sakinleri artık bu soruna bir çözüm arıyorlar. Bu lağım deresinin ıslahı hepimizin ortak sorumluluğudur. Duyurularımız ve yazılarımız bu dere ıslah edilinceye kadar devam edecek. Yetkililere ve tüm Yalova halkına duyurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co