TEMEL COŞKUN, CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL İLE BİRLİKTE ORDU’DAYDI

Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL’ün Ordu ziyaret programında, İçişleri Eski Bakanı İdris Naim ŞAHİN, Ordu Milletvekilleri İhsan ŞENER, Mustafa HAMARAT, Fatih Han ÜNAL, İdris YILDIZ, İstanbul Milletvekili Enver YILMAZ, Oktay EKŞİ, Yalova Milletvekili Temel COŞKUN, Ordu Eski Milletvekilleri Eyüp FATSA, Ayhan YILMAZ, Hüseyin Olgun AKIN, Rıdvan YALÇIN, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref ÇAKMAK, Belediye Başkanı Seyit TORUN, kamu kurum temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, şehit aileleri, gaziler, engelliler ve vatandaşlar hazır bulundu. Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere 22 Kasım 2013 Cuma günü Ordu’ya gitti.

Temel-Coşkun-Cumhurbaşkanı-ile-orduda-2-web6

31 yıl aradan sonra Cumhurbaşkanı’nı ağırlayan Ordulular, büyük bir heyecan ve coşku ile Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü karşıladı.

22 Kasım 2013 Cuma günü sabah saatlerinde Ordu programı için özel uçakla Samsun-Çarşamba Havaalanı’na inen Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, havaalanında Samsun Valisi Hüseyin AKSOY, Ordu Valisi Kenan ÇİFTÇİ, Ordu Milletvekilleri ve bürokratlar tarafından karşılandı.

Temel-Coşkun-Cumhurbaşkanı-ile-orduda-3-web6

Cumhurbaşkanı GÜL, Ordu Valiliği Önünde Halka Hitap Etti

Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, Ordu ziyaretinde ilk olarak Ordu Valiliğini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı GÜL, Ordu Valiliğine gelişinde, alkışlarla karşılanırken, Mehter Takımı’nın da yer aldığı karşılamada aralarında gaziler ve engellilerin bulunduğu vatandaşlarla selamlaştı. Bazı çocukları öpen Cumhurbaşkanı Gül, vatandaşların ilettiği not pusulalarını da aldı.

Valilik ziyaretinin ardından Cuma Namazını Orta Camiinde kılan Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, camiden çıktıktan sonra sokakta yürüyerek esnaf ve vatandaşları selamladı. Yürüyerek Ordu Belediyesine gelen Cumhurbaşkanı GÜL, Ordu Belediyesini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah GÜL, Boztepe’den sonra İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti, Sanset Gıda A.Ş’ye ait Sagra fabrikasını gezdi ve Ordu Üniversitesine ziyarette bulundu.

Temel-Coşkun-Cumhurbaşkanı-ile-orduda-4-web6

Ordu Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, Ordu programı ziyareti kapsamında Ordu Üniversitesi’ni de ziyaret etti.

31 yıl aradan sonra Ordu’yu ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, onuruna düzenlenen akşam yemeğinde Ordulularla bir araya geldi.

 

Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, Kumbaşı Balıkçı barınağı ziyaretinin ardından Gülyalı ilçesinde yapımı hızla devam eden Ordu-Giresun Havalimanı inşaatını inceledi. Ayrılık Köyündeki hakim bir tepe üzerinden Ordu-Giresun Havalimanı inşaatını inceleyen Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL, yetkililerden havalimanı inşaatının son durumu hakkında bilgi aldıktan sonra Ordu’dan ayrılarak, Giresun’a hareket etti.

Please follow and like us:

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+
http://www.yalovacevre.com/2013/11/temel-coskun-cumhurbaskani-abdullah-gul-ile-birlikte-ordudaydi">
YOUTUBE