YTSO ile YÜ İş Birliği Protokolü İmzalandı

Anasayfa Ekonomi 29 Kasım 2013 450 Okunma
YTSO ile YÜ İş Birliği Protokolü İmzalandı

Yalova Üniversitesi ile Yalova Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Yalova Üniversitesi Rektörlüğü’nde gerçekleştirilen işbirliği protokolü imza törenine Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Niyazi Eruslu, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO)  Başkanı Tahsin Becan, YTSO Meclis Başkan Yardımcısı Kenan Engin, YTSO Yönetim Kurulu üyeleri Galip Atik, Mustafa Saraç ve Okan Güner katıldı.

Yalova-Üniversitesi-ile-Yalova-Ticaret-ve-Sanayi-Odası-Arasında-İşbirliği-Protokolü-İmzalandı-600

Rektör Prof. Dr. M. Niyazi Eruslu ve YTSO Meclis Başkanı Tahsin Becan tarafından imzalanan işbirliği protokolü ile Yalova için faydalı olacak projelerin geliştirilmesinin hedeflendiği ifade edildi. Söz konusu protokol kapsamında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile Yalova Üniversitesi arasındaki Yalova’nın gelişime katkı sağlayacak mevcut olanakları geliştirmek, yeni projeler yaratarak, araştırma çalışmalarını sonuçlarının ortak kullanımını sağlamak ve mevcut durumu dikkate alarak ileride yapılabilecek ortak çalışmaların tespitinin amaçlandığı belirtildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co