AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Koçal’dan Açıklama

Anasayfa Siyaset 06 Aralık 2013 526 Okunma
AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Koçal’dan Açıklama

“Yalova’ya hizmeti çoğaltmaya çalışacağız. Hedefimiz; Yalova’yı Türkiye’nin en huzurlu, mutlu kenti yapmak”

Yalova Belediye Başkanı ve Ak Parti Yalova Belediye başkan adayı Yakup Koçal, “Yalova’ya hizmeti çoğaltmaya çalışacağız. Hedefimiz Yalova’yı Türkiye’nin en huzurlu, mutlu kenti yapmak” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, 21 belediye başkan adayının tanıtıldığı toplantıya katılan ve Yalova Belediye Başkanlığına aday gösterilen Yakup Koçal, cuma namazını kılmak için Ak Parti Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve beraberindeki partililerle Yalova Merkez Camisi’ne geldi. Koçal, burada halkın tebriklerini kabul etti. Bu sırada, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Erusluda Koçal’ı kutladı.

Aday gösterilmesiyle ilgili gazetecilere açıklamada bulunan Koçal, kampanya döneminde Yalova’da hizmet ve projelerin tartışılmasını umduğunu söyledi. Koçal, şöyle konuştu:

“Önümüzde 3,5 ay var. Bu seçimi huzurlu bir ortamda keyifle geçirerek önümüzdeki 5 yılda Yalova’ya bu kez iktidarın gücünü de yanımızda hissederek ki dün onu hissettik, Yalova’ya hizmeti çoğaltmaya çalışacağız. Hedefimiz; Yalova’yı Türkiye’nin en huzurlu, mutlu kenti yapmak. Bunun için 5 yıl daha var gücümüzle bu halka hizmet etmeye çalışacağız. Arkadaşlarımız ve partimizle iyi bir kampanya dönemi geçireceğimizi düşünüyorum. Umarım kampanya döneminde Yalova’da hizmet ve projeler tartışılır. Gündem bu olur. Ben, Yalova’da bunu bekliyor düşünüyorum.”

AK Parti Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan da Koçal’ın aday gösterilmesiyle ilgili şunları söyledi:

“Biz baştan da söyledik. Aday adaylarımız vardı. ‘Aday adaylarımız içerisinde hangisi tespit edilirse hep beraber Yalova için çalışacağız’ demiştik. Adayımız artıkYakup Koçal, bunun tartışması yok. Bu günden itibaren artık siyasi bir takım demagojileri bir kenara bırakıp Yalova için üreteceğimiz projelere yöneleceğiz. Bu andan itibaren tüm enerjimiz ve motivasyonumuzu bu yönde harcayacağız. Hep birlikte, ekibimizle birlikte, teşkilatlarımızla birlikte, bu konuda çalışma yapacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co