AK PARTİ’DEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIĞINA GÜÇLÜ BİR İSİM DAHA

Anasayfa Siyaset 02 Aralık 2013 660 Okunma
AK PARTİ’DEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIĞINA GÜÇLÜ BİR İSİM DAHA

AK Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan, görevinden istifa ederek Yalova Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığına başvurusunu yaptı.

Ömer Aslan

Yönetim Kurulu üyelerinin olağan üstü toplanması ile birlikte istişareyle verilen kararla bu yola girdiğini söyleyen Ömer Aslan, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamının desteğini aldı. Toplantı sırasında duygulu anların da yaşanması Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan’a olan sevgiyi gösterdi. Müracaatını AK Parti Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan’a yapan Ömer Aslan; “ Biz hala görevimizin başındayız. Teşkilat bizim için her zaman önemli olmuştur, Allah nasip eder de seçilirsem de teşkilatıma sırtımı asla dönmeyecek ve teşkilatımızla hareket edeceğim. Amacımız Yalova’yı en iyi yerlere getirmektir.” Dedi. Başvuruyu alan AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan; “ Merkez İlçe Başkanımız Ömer Aslan bizim bizden biri, içten ve kalpten hareket eden biri olarak gönüllerde taht kurdu. Allah kendisinden razı olsun. Eminim ki bundan sonrada bizim yanımızda olacaktır.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co