Akkök Yalova Şirketleri Yeni Yıl Partisi’nde Buluştu

 

Yalova’da bulunan Akkök şirketleri, ortaklaşa düzenledikleri “Yeni Yıl” partisinde 2014 yılına “Merhaba” dedi. Sanatçı Altay’ın sahne aldığı parti, DJ performansı ile devam etti.

 Yalova’daki Akkök çalışanlarının birbirleriyle olan iletişimini güçlendirmek amacıyla Aksa, Ak-Kim, DowAksa ve Ak-tops şirketleri yeni yılın gelişini ortak bir parti ile karşıladı. Akkök Grup Şirketleri çalışanları yoğun tempoda geçen bir yılın yorgunluğunu 2014 “Yeni Yıl” partisinde attılar.

Altan Kültür Merkezi’nde düzenlenen partiye 1000’e yakın çalışan katıldı. Kokteyl ve barkovizyon gösterisiyle başlayan partinin açılış konuşmasını Akkök Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü gerçekleştirdi.  Yeni yıl partisine ayrıca Akkök İcra Kurulu Danışmanı Mehmet Ali Berkman, İcra Kurulu Üyesi Raif Ali Dinçkök, Aksa Genel Müdürü Cengiz Taş, Ak-Kim Genel Müdür Vekili Taç Öktem,  DowAksa Genel Müdürü Mithat Okay ve Ak-tops Genel Müdürü Celal Özel katıldı.

 

Açılış konuşmasına yeni yıl dilekleri ile başlayan Akkök Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü  “Sizler için hazırladığımız bu partide oldukça eğleneceğinizi umuyor, yeni yıla hep birlikte enerji dolu girelim istiyoruz. 2014 yılında da azimli ve kararlı çalışmalarımızla, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer alacağımızı düşünüyorum” dedi. Sanatçı Altay’ın sahne aldığı “Yeni Yıl“ partisinde hediye çekilişi de yapıldı.

yılbaşı_çalışanlar_toplu-

Akkök Yalova şirketleri çalışanları için oldukça eğlenceli ve samimi geçen parti DJ performansı ile sonlandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.