Başkan Dağ’a Okul Aile Birliği ziyaretleri

Başkan Dağ’a Okul Aile Birliği ziyaretleri

Kaşgarlı Mahmut İletişim Meslek Lisesi ve Çiftlikköy Ragıp Naile Saraç Anaokulu heyetleri, Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ’a nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.

İlk ziyareti yapan Kaşgarlı Mahmut İletişim Meslek Lisesi Müdürü Emin Taşkın ve Okul Aile Birliği yöneticileri, okulun faaliyetlerini Başkan Dağ’a anlattı. Geleceğin basın yayın çalışanlarının Yalova’da böyle bir okulda yetişmesinin önemli olduğunu dile getiren Başkan Dağ, okulun kent için bir şans olduğunu vurguladı.

Kaşgarlı-Mahmut-Okul-aile-birliği

Günün ikinci okul aile birliği ziyaretinde ise Çiftlikköy Ragıp Naile Saraç Anaokulu Müdiresi Elif Değimli ve Okul Aile Birliği Başkanı Murat Yaycı ile yöneticileri Başkan Dağ’a konuk oldu. Anaokulu Müdiresi Elif Değimli ve Okul Aile Birliği Başkanı Murat Yaycı, miniklerin devam ettiği okulun bahçesinde yapılması planlanan peyzaj düzenlemeleri için Başkan Dağ’dan destek istedi. Başkan Dağ, ellerinden gelen yardımı yapmak istediklerini kaydetti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co