CHP TERMAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İBRAHİM TANER

Spread the love

CHP Termal İlçe Örgütünde düzenlenen basın toplantısında CHP Termal İlçe Başkanı E.Çidem Sevinç, Termal Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İbrahim Taner olduğunu açıkladı.

Termal Belediye Başkan Adayı İbrahim Taner “Büyük Önder Atatürk Termal Geleceğin su şehri olacaktır sözüne rağmen, bugün gelinen noktada içme suyu olarak Termal’in içme suyu depolarına tankerlerle su taşınıyor. Bir Termalli olarak bundan utanıyorum” diye konuştu.

“Taner: Termal İlçesini Termalliler Birlikte Yönetecek”

CHP Termal İlçe Örgütünde Termal İlçe Başkanı  E.Çidem Sevinç ve CHP Belediye başkan Adayı İbrahim Taner basın toplantısı düzenledi. CHP Termal Belediye Başkan Adayı İbrahim Taner, yaptığı konuşmada” Termal’de siyasi parti gözetmeksizin Termal’in geleceğini düşünen, Termal’i hak ettiği yere taşıyacak Termal halkıyla birlikte Termal Belediyesini yönetmeye geliyoruz” dedi

Termal ilçesinin sorunlarını bildiğini ve ekibiyle çözmek için bu göreve CHP’den Belediye Başkan Adayı olduğunu, Belediye başkan adayı olduğu gün işyerlerini siyasi etik açısından devrettiğini belirten Taner, yaptığı konuşmada şunları söyledi.

 “Belediyecilik sadece yol yapmak parke taşı döşemek demek değildir. Buradan açıkça ifade ediyorum ki, termal ilçesinde, yoksun ve yoksul insan, mutsuz insan olmayacak. Bu iddia ile göreve talibim. Termal İlçesini yeniden inşa edip, Türkiye’nin seçkin bir yerleşim yeri yapacağız. Termal son 20 yı5ldan buyana çok şey kaybetti” dedi.

CHP-Termal-İlçe-Örgütü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taner: “Belediyecilik Bilgi, Birikim Tecrübe İşidir”

Belediyeciliğin bilgi, beceri ve tecrübe işi olduğunu, Termal ilçesinin sadece beş yıldızlı otellerle kalkınamayacağını, toplumsal ve topyekûn alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla kalkınacağını belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

“Kaplıca Suyu Termal’in Her Şeyidir”

“Termal’ın Kaplıcaları kaynak suları her şeyin üstündedir. Öncelikli olarak suyumuza sahip çıkacağız.  Büyük Önder Atatürk Termal Geleceğin su şehri olacaktır sözüne rağmen, bugün gelinen noktada içme suyu olarak Termal’in içme suyu depolarına tankerlerle su taşınıyor. Bir Termalli olarak bundan utanıyor ve geldiğimiz bu duruma yazıklar olsun diyorum” dedi

İbrahim Taner Kimdir:

1955 yılında Termal İlçesinde doğdu. İlköğrenimimi Gökçedere, orta ve lise öğrenimimi Ankara, yüksek tahsilimi ise İstanbul Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi’nde tamamlayarak inşaat mühendisliği unvanını aldı. Yalova ve Armutlu belediyelerinde 30 yıla yakın bir süredir başkan vekilliği, başkan yardımcılığı, fen ve imar müdürlüğü görevlerinde bulundu. Taner, 2004 ve 2009 Yılında DP’den Termal Belediye Başkan adayı olmuştu.

İbrahim Taner Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.