CHP YALOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALMAN

Anasayfa Siyaset 22 Aralık 2013 380 Okunma
CHP YALOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALMAN

CHP  MYK Yalova olmak üzere, birçok il ve ilçe belediye başkan adaylarını belirledi.

MYK Kararı gereği Yalova Belediye Başkan Adayı da Vefa Salman olarak belirlendi.

Adaylığının netleşmesi sonrasında Vefa Salman’ın Cumhuriyet Caddesi üzerindeki ofisi partililerin akınına uğradı. Partililer Salman’ın adaylığını kutladı.

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman, Adaylığının resmen açıklanmasından sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“90 yıllık bir maziye sahip CHP Genel merkezi’nin göstermiş olduğu teveccüh ve güven için teşekkür ederim. 90 yıllık çınarın köklerinden yeşermiş olan sevgi, hoşgörü ve dayanışma ilkelerine sadakatle hareket edeceğime özellikle belirtmek isterim. Doğru, dürüst, şeffaf ve kul hakkını gözeten bir yönetim anlayışını Yalova belediyesi’nde hakim kılarak ve Yalova halkının bütününü kucaklayarak, birlikte yönetim anlayışı ile Yalova’yı kimseyi kandırmadan sevgi ile büyütmeye geliyoruz. Yüreğimizde vatan, millet, Yalova ve insan sevgisi olan herkesle birlikte yürüyeceğimiz inancıyla saygılarımı sunarım”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co