DAĞ PROJELERİNİ HALKLA PAYLAŞACAK

Anasayfa Siyaset 27 Aralık 2013 313 Okunma
DAĞ PROJELERİNİ HALKLA PAYLAŞACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Başkan adayı Metin Dağ kısa süre içerisinde projelerini halkla paylaşmaya başlayacağını söyledi.

CHP Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Metin Dağ ilçenin daha modern ve yaşanası bir yer olması için projelerinin hazır olduğunu söyledi. Bugüne kadar ortaya konan çalışmalarla Çiftlikköy’ün geliştiğini, ilde cazibe merkezi olduğunu vurgulayan Dağ, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne kadar tek kaygımız oldu o da ilçemize ve ilçemiz halkına hizmet. Başka hiç bir gayret içerisinde olmadık. Biz halka hizmetin hakka hizmet olduğunu var sayan bir kültürden geldik. Bunu kendimize şiar edindik ve bu yolda sapmadan yürüdük. İlçemize kazandırdıklarımız bizim gurur tablomuzdur. Halkımız ise bugüne kadar bu çabamızı bize verdiği destekle ödüllendirdi. Çalışmalarımızdan duyduğu mutluluğu sandık vasıtası ile bize iletti. Bu bize şevk verdi. Önümüzdeki dönem içinde ilçemizi daha ilerilere taşıyacak, burada yaşayan insanımızın refah seviyesini bir adım ileriye taşıyacak projelerimiz var. Bu projelerimizi kısa bir süre içerisinde halkımızla paylaşacağız. Bu ilçe ilimizin her geçen gün yıldızı parlayan bir cazibe merkezi olacak. Eğitimden, sağlığa, kültürden, sanata kadar her alanda ilçemizin ihtiyacı olan yatırımları buraya getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Halkımızın görüşünü, talebini her zaman olduğu gibi yine kendimize yol haritası yapacak ve bu yolda yürüyeceğiz” dedi. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co