Durak; BTP’in Adayları Hazır

Anasayfa Siyaset 26 Aralık 2013 410 Okunma
Durak; BTP’in Adayları Hazır

Bağımsız türkiye partisi yalova genelindeki yerel seçim aday çalışmalarında son aşamaya geldi. İl başakanı yüksel durak aday tespit çalışmaların son aşamaya geldini ifade ederek adaylarımızı en kısa zamanda yalova kamuoyu ile bölüşeceklerini söyledi.

btp-adayları

Yüksel durak yaptığı açıklamada şöyle konuştu; 29 aralık pazar günü bursada yapılacak aday tanıtım programında yalova adaylarımızda komuoyuna açıklanacak. Bağımsız türkiye partisi en ücra köşelerde bile seçime katılacak.partimiz halkamıza sunacağı hizmetleri proje haline getirmiş yapacağı hizmetlere kaynak göstermiş tek siyasi oluşumdur. Siyasetin toz duman olduğu bugünlerde btp kadroları her türlü zorluğa rağmen istikrarla çalışmalarına devam etmektedir. Bu seçim ülkemiz ve milletimiz için bir kader seçimidir. Türkiyeyi içinde bulunduğu karmasa ve bunalımdan çıkaracak tek kadro vardır o da b.t.p kadroları ve genel başkanımız sayın prof.dr. Haydar baş tır. Milletimiz bize güvensin ve itimat etsin yeter.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co