ELEKTİRİK KESİNTİLERİ BIKTIRDI….

Anasayfa Güncel 14 Aralık 2013 357 Okunma
ELEKTİRİK KESİNTİLERİ BIKTIRDI….

İlimizde üst üste yaşanan ve plansız, programsız ve haber verilmeden yapılan elektrik kesintileri başta esnaflar olmak üzere bir çok vatandaşı mağdur etmeye bugünde devam etti.

 Yalova’da son iki gündür kesilen elektrik kesintileri vatandaşları mağdur etmesinin yanı sıra Yalova Trafiğinin de aksamasına neden oldu. Daha önceden elektrik kesintileri bir basın bülteniyle duyuran yetkililerin bu zamansız kesintilerinden dolayı esnaflar ise 2 saate yakın neredeyse iş yapmaz duruma geldi. Bununla birlikte Cumhuriyet caddesinde bulunan kapan ise elektrik kesintisinden dolayı yine çalışmadı.

Vatadaş elektiriğini bir gün geç ödese keserler, Bu kesilen elektirik zamanında vatandaşın uğradığı zararı kim öder. İşte özelleştirme böyle birşey kimse hesap soramaz.

Devletin vatandaşına sunmak zorun olduğu hizmetlerin başında yol, su, elektirik, adalet, eğitim ve sağlık özelleştirilemez. 

Foto: Osman Hökemen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co