ESNAF BORCUNU BORÇLA KAPATIYOR

Anasayfa Siyaset 16 Aralık 2013 799 Okunma
ESNAF BORCUNU BORÇLA KAPATIYOR

ESNAF BORCUNU BORÇLA KAPATIYOR

 

CHP Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Ali Kangal, seçim çalışmaları kapsamında Kaytazdere beldesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

ALİ-KANGAL-5-WEB6

Kangal,  ziyaret ettiği esnaflara 30 Mart 2014 sabahından itibaren işbaşına geldiklerinde beldenin kronik sorunlarına ALİ-KANGAL-WEB6ALİ-KANGAL-2-WEB6çözüm olacak projeleri ortak akılla çözme sözü verdi.

Esnaf kesiminin bir yerleşim yerinin kalbi olduğunu belirten Ali Kangal, Esnafın daha iyi bir yere gelmesi için çalışacağını söyledi.

 

Esnafın hak ettiği yerde olmadığını ve durumun kendisini üzdüğünü kaydeden Kangal, Esnafların çok ciddi ekonomik sıkıntılar yaşadığını ve bu sıkıntıların el ele verilerek aşılması gerektiğini ifade etti.

 

Yerel yönetimlerin esnaf için çok şey yapması gerektiğini ve esnafı kalkındıran projeler geliştirmesi gerektiğini anlatan Kangal, Esnafın evine gittiği zaman mutlulukla gitmesi gerektiğini, ancak ekonomik sıkıntı yaşayan esnafın, sattığı malı yerine koymakta zorluk çektiğini söyledi.

 

Kaytazdere’de  her esnafla buluşmak dertlerini sorunlarını dinlemek ve bu konuda çözümler geliştirmeyi amaçladıklarını belirten Kangal, esnafın borcu, borçla kapattığını vurgulayarak ” CHP gelecek, herkes rahat edecek. Partimiz bu seçimlere çok iyi hazırlandı. Biz de sizden destek istiyoruz.” dedi.

CHP Kaytazdere Belediye Başkanı Adayı

CHP Kaytazdere Belediye Başkanı Adayı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co