Minik Yıldızlar Erkek ve Bayanlarda Raketlerimiz 1. Oldu

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından Minik Yıldız en iyi 8’ler maçları İstanbul Tozkoparan Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

 Geçtiğimiz yıl Türkiye Şampiyonası’nda ilk 8’e giren sporcuların yarıştığı turnuvada Minik Bayanlar müsabakalarında Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Çiğdem Köse oynadığı maçlarda 5 galibiyet 2 mağlubiyet alarak turnuvayı 1. sırada tamamladı. Yine Yalovalı sporcumuz Aybala Koçal oynadığı maçlarda 5 galibiyet 2 mağlubiyet alarak turnuvayı averaj ile 3. sırada tamamladı.

Minik Erkekler müsabakalarında ise Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Bilal Selim Tok oynadığı 7 maçın tamamını kazanarak turnuvayı namağlup 1.sırada kapadı.

 Minik erkeklerde bir diğer sporcumuz Tugay Yılmaz ise 7 maçın 6’sını kazanarak tek mağlubiyetle turnuvayı 2. sırada bitirdi. Yıldız Erkeklerde yarışan sporcumuz Umut Emre Başsan oynadığı 7 maçta 3 galibiyet alarak turnuvayı 6. sırada kapattı. Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı Antrenörü Kadri Kocacenk, özellikle Milli Takım açısından çok önemli olan bu turnuvadan şampiyonluklarla dönmenin mutluluk verdiğini belirterek; “Bizleri çok gururlandıran sporcularımızı elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyorum. Bizlerden desteğini hiç esirgemeyen Yalova Belediye Başkanımız Yakup Koçal’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.