MUHARREM İNCE’DEN KOÇAL’A YANIT

Anasayfa Siyaset 28 Aralık 2013 764 Okunma
MUHARREM İNCE’DEN KOÇAL’A YANIT

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman’ın ofisinde düzenlediği basın toplantısında Ak Parti Yalova Belediye başkan Adayı, ve Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal’ı, zehir zemberek eleştirdi.

muharrem-ince-ak-parti-ve-yakup-koçala-cevabı

İnce yaptığı açıklamada, Koçal’a son kez seslendiğini belirterek, Koçal’ın muhatabının CHP’nin Belediye başkan Adayı Vefa Salman olduğunu, CHP’nin Yalova Belediye Başkanlığını kazanacağına inancının tam olduğunu belirterek şöyle konuştu.

17 Aralık’ta yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonun yapıldığı gün neden evden korkudan dışarı çıkamadın? Yalova’daki emniyet şube müdürleri ve yardımcıları gözaltına alınmasıydı sende bu operasyonun bir parçası olacaktın. Ancak bu iş henüz daha bitmedi.Operasyon henüz tamamlanmadı..kendini saklamak ve  aklamak için AKP’ye geçtin. Tamda yakıştınız birbirinize. Ayakkabı Kutusu Partisi ile sen cuk oturdun. ” dedi,

İnce: ”Koçal, Hangi Partiye Gittiyse O Parti Battı”

 
Koçal’ın hangi partiye gittiyse o partinin battığını söyleyen İnce “ ANAP battı. DYP battı. Şimdi Ayakkabı kutusu partisi ortaya çıktı. Bak sana söylüyorum buradan kaçmanın yollarını ara. Bak burası da batıyor. Sen batan gemide durmazsın. Sen önceden terk edersin.Bak seni uyarıyorum. Bak burası batıyor hergün istifalar geliyor.Kendine yeni bir yer ara..Benim üzerimden de prim yapmaya çalışma. Benimle aynı ligde değilsin. Sen Bağlarbaşı’na gidersin, ben bütün Türkiye’ye giderim. Senin işin Süpürgelik’e kadar. Senin muhatabın şimdilik 30 Mart’a kadar Vefa Salman’dır” dedi

İnce: “Belediyenin Resmi web Sayfasından Atatürk’ün Resmini Neden Kaldırdın”

 
Büyük Önder Atatürk’ün Yalova’da en fazla kaldığı kentlerden birinin Yalova olduğunu, Atatürk’ün kenti Yalova’da, ilk kez belediyenin resmi web sayfasından Atatürk resminin çıkartıldığını söyleyen İnce “ Atatürk’ün resmini neden kaldırdın Yakup, AKP’ye yaranmak için mi? Atatürk ve İnönü’ye iki ayyaş diyen Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlarına yaranmak için mi Atatürk’ün resmini kaldırdın?  Bana cevap vereceğine önce Yalova halkına bunu açıkla.Yalova halkını ikinci kez kandıramazsın.Senin defterini bu halk 30 mart’ta dürecekler merak  etme” dedi.

konuşmasının tamamını ve pazar gezisini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co