Turgut Köse; “Ziyaretimiz Tebrik Amaçlıydı”

Anasayfa Güncel 15 Aralık 2013 561 Okunma
Turgut Köse; “Ziyaretimiz Tebrik Amaçlıydı”

Yalova Erzurumlular Derneği Başkanı Turgut Köse,yaptığı kahvaltılı basın toplantısında yanlış anlaşılmaları düzeltti ve soruları yanıtladı.

Turgut Köse; geçtiğimiz günlerde adaylığı kesin olarak açıklanan Yakup Bilgin Koçal’ı ziyarete giden Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu adına çıkan “Koçal’a Tam Destek” haberlerinin yalan olduğunu,ziyaretlerini “Hayırlı olsun” demek amacıyla yaptıklarını ama yanlış anlaşıldığını belirtti.

erzurumlular-derneği-basın-toplantısı

Açıklamalarına “Yönetim kurulu olarak hiç bir şekilde taraf tutmuyoruz,Yalova’da 17.000 Erzurumlu var ve onların görüşlerini siyasi olarak etkilememiz yanlış olur,böyle bir girişimimiz de olmadı. Sadece derneğimizin üyesi ve hemşehrimiz AKP meclis aday adayı olan Suphi Yılmaz’ı destekliyoruz,siyasi görüşümüzde hiç bir yanlılık yok. Açıklanan adayların hepsini ziyaret etmek sivil toplum kuruluşu olarak bizim görevimizdir,Yakup Bilgin Koçal’ı ise tamamen tebrik etmek için ziyaret ettik.” diye devam etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co