YAKUP KOÇAL’A ZİYARETLER

Kamu kurumları temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarıyla sık sık bir araya gelen Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, İl Müftüsü Mustafa Üskülüplü, Yalova Koleji ve Kardelen İlköğretim Okulu yöneticilerini makamında konuk etti. Başkan Koçal, ziyaretçilerine Yalova Belediyesi tarafından yapılacak yeni dönem projeleriyle ilgili bilgiler verdi.

MÜFTÜ ÜSKÜLÜPLÜ’DEN BAŞKAN KOÇAL’A ZİYARET

Yalova Müftüsü Mustafa Üskülüplü, Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Koçal’a Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2014 Yılı takvimlerinden takdim eden Müftü Üskülüplü, Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a adaylığının hayırlı olmasını diledi. Başkan Koçal, İl Müftüsü Mustafa Üskülüplü’ye Yalova Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

yalova_koleji-Yakup_Koçal

“EĞİTİME YATIRIM GELECEĞE YATIRIMDIR”

Yalova Koleji Müdürü Ali Çankaya ve Müdür Yardımcısı Murat Erbakış, Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ı ziyaret ederek Türkiye geneli yapılacak olan Liselerarası Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Yalova’nın da yer alacağını belirterek organizasyon hakkında detaylı bilgiler verdiler.

Yalova Koleji Okul Aile Birliği üyelerinin de yer aldığı ziyarette ‘Saklamıyorum Paylaşıyorum’ projesi kapsamında veliler tarafından yapılan çalışma anlatıldı ve yöneticiler bu önemli hizmetten dolayı Başkan Koçal’a teşekkür ettiler.

Tüm okullara ve öğrencilere yönelik birçok hizmet yapıldığını ifade eden Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal; “Beni en çok heyecanlandıran projeler çocuklarımıza ve eğitime yönelik yapılan çalışmalardır. Geleceğe yönelik yapılan bu hizmetlerimiz devam edecek” diye konuştu.

“PAŞAKENT YATIRIMLARLA DAHA GÜZEL OLACAK”

kardelen_ilköğretim_okulu-Yakup_Koçal-6web

Kardelen İlköğretim Okulu Müdürü Orhan Kurban ve Okul Aile Birliği yöneticisi Fatma Engin Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ı ziyaret ederek okullara yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Kardelen İlköğretim Okulu’nun bulunduğu Paşakent Mahallesi’nin bir bütün olarak önemsendiğini ve burada önemli hizmetlerin planlandığını ifade eden Başkan Koçal, bölgeye yapılacak yeni projelerle ilgili bilgiler verdi.

Please follow and like us:

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+
http://www.yalovacevre.com/2013/12/yakup-kocala-ziyaretler">
YOUTUBE