YOLSUZLUK OPRASYONU YALOVA’YA ULAŞTI

Anasayfa Güncel, Siyaset 19 Aralık 2013 597 Okunma
YOLSUZLUK OPRASYONU YALOVA’YA ULAŞTI

İstanbul ve Ankara’daki yolsuzluk operasyonun ardından Yalova, Erzincan ve Konya’da emniyet müdürleri ve yardımcıları görevlerinden alındı.

İstanbul’da başlayan ve tüm Türkiye’yi sarsan 17 Aralık operasyonun emniyette oluşturduğu depremin etkileri devam ediyor. İstanbul, Bursa, Ankara Kocaeli ve Trabzon’da yaşanan görevden almaların sonrasında sabah saatlerinde İzmir’de görev değişimleri yaşanmıştı. Deprem etkisini sürdürürken Yalova, Konya ve Erzincan’da da emniyet müdürleri ve yardımcıları görevlerinden alındı.

“YOLSUZLUK OPERASYONU İLE BAĞLANTILI”

Yolsuzluk operasyonu ardından Yalova Emniyet Müdürlüğü’nde de bir şube müdürü ve 3 şube müdür yardımcısı görevden alındı.

Yalova Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Reşat Beceren, 2 yardımcısı ve Lojistik Şube Müdür Yardımcısı görevlerinden alınıp başka birimlere verildiler. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bu kararın istanbul ve Ankara’da başlatılan yolsuzluk operasyonu ile bağlantılı olduğunu açıkladılar.

KOM MÜDÜRÜ DEĞİŞTİRİLDİ

Öte yandan Erzincan Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlar (KOM) Şube Müdürü Yüksel Yıldırım da görevinden alındı.

Erzincan’da 4 yıldan bu yana KOM Şube Müdürlüğü yapan 3’üncü Sınıf Emniyet Müdürü Yüksel Yıldırım, görevinden alınarak Koruma Şube Müdürlüğü’ne verildi. Koruma Şube Müdürü Recep Tecimer de KOM Müdürlüğü’ne getirildi.

OLAY YERİ İNCELEMEYE ATANDI

Konya’da ise Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü Hasan Yavuz’un görevinden alınarak Olay Yeri Inceleme Şube Müdürlüğü’ne atandığı öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co