YTSO Üyeleriyle Buluşmaya Devam Ediyor…

Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı işletmelerin mikro ölçekte sorun ve beklentilerini tespit etmek, çözüm önerileri geliştirmek, Yalova Ticaret ve Sanayi Odasından beklenti ve taleplerini belirlemek, Yalova ve Odanın gelişmesi için düşüncelerini ve fikirlerini almak amacıyla 13 meslek grubunda bulunan tüm üyeler ile yapılacak yemekli toplantıların ikincisi 2.Meslek Grubunda bulunan inşaat malzemesi satıcıları ile yapıldı.

YTSO-insaat-gurubu-yemek3-web6

KOSGEB, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve İş-Kur Müdür ve Uzmanlarının da iştirak ettiği ve destekler hakkında bilgilendirme de bulunduğu toplantıda, üyelerin bilgi güncellemelerinin de yapıldığı anket formları ile görüş ve öneriler yazılı şekilde YTSO na iletildi.

 

Toplantı ile ilgili YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin BECAN yaptığı açıklamda;

“Üyelerimiz ile daha yakın ilişki ve işbirlikleri kurulması ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerinin tamamına ait olduğunu hissettirmek adına düzenlediğimiz bu toplantıda, üyelerimiz tarafından iletilen görüşler ve teklifler doğrultusunda iş planlarımızı yapıyoruz.”

 

“Odamızın yapacağı her çalışmada ve yürüteceği her proje üyelerimizin fikirleri doğrultusunda gerçekleştirilecek, bu saye de üyelerin odalarına sahip çıkmaları sağlanacak. Bizler yapacağımız tüm çalışmaları üyelerimize ve Yalova’nın gelişimine katkı sağlaması, İlimizi bir adım daha öteye taşıması amacıyla gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. Bu anlamda gelecek her türlü fikir ve öneri bizler için çok önemli.”

YTSO-insaat-gurubu-yemek4-web6

“Ayda iki toplantı şeklinde gerçekleştirilecek olan YTSO-Üye Buluşma Toplantılarının bir sonraki 3. Meslek Grubunda bulunan Çiçek Üreticisi firmalarımız ile yapılacak.”

 

“İnşaat Malzeme Satıcılarının şehir dışında toplanması konusu ve kümelenme modeli hakkında görüşmelerin yanı sıra üyelerimizin genel sorunlarının görüşüldüğü toplantı son derece faydalı geçmiş olup, katılım sağlayarak fikirlerini ileten üyelerimize, KOSGEB İl Müdürü Hakan Ulusu, İş Kur Müdürü Erhan Dede ve uzmanlarına, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yatırım ve Destek uzmanı Murat Özkan’ a ve 2. Meslek Komitesi Başkanı Seyfettin Bingül’e teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.