Altınova Belediye Spor İlk Yarıyı Değerlendirdi

Anasayfa Spor 15 Ocak 2014 830 Okunma
Altınova Belediye Spor İlk Yarıyı Değerlendirdi

Altınova Belediyespor Yönetim Kurulu üyeleri ve teknik heyet bir araya gelerek, birinci yarının değerlendirmesini yaptı.

Altınova Belediyespor, 2013-2014 sezonunun ilk yarısını değerlendirdi. Kulüp binasında gerçekleşen toplantıya Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Kulüp Başkanı Arif Yazıcı, Yönetim Kurulu üyeleri ve Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Yaşar Nalbantoğlu katıldı. İyi bir ilk yarı geçirdiklerini ifade eden Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Arif Yazıcı, “Güçlü ve kaliteli bir ekiple gurubumuzda mücadele ediyoruz. Teknik heyetimizi ve futbolcularımız verdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. İyi bir ilk yarı geçirdik. 2. Yarıda da iyi bir mücadele vererek, şampiyonluğu hedefliyoruz. Centilmence bir 2. Yarı temenni ediyoruz. Ligde mücadele eden tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Tüm futbolcularımızın sakatlanmadan iyi bir sezon geçirmelerini, dostça mücadeleler vermelerini diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co