HALK MÜZİĞİ SEVERLERİ BİRARAYA GELDİ

Anasayfa Kültür Sanat 20 Ocak 2014 405 Okunma
HALK MÜZİĞİ SEVERLERİ BİRARAYA GELDİ

Yalova Belediyesi Ocak ayı kültür etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Yalova Konservatuvarı Türk Halk Müziği Topluluğu konseri büyük ilgi gördü. İki bölüm olarak gerçekleştirilen etkinlikte, Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Mesut Dağlı konuk sanatçı olarak yer aldı.

 

Her hafta bir etkinliklerle Yalovalıları buluşturan Yalova Belediyesi’nin bu haftaki programında Yalova Konservatuvarı Türk Halk Müziği Topluluğu yer aldı. Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda halk müziğinin sevilen eserleri seslendirildi.  İki bölümde yapılan etkinliğin ilk bölümünde Şef Levent Ekin yönetiminde koro ve solo şarkılar seslendirildi. İkinci bölümde ise konuk sanatçı Mesut Dağlı sahne aldı. Program koronun birlikte seslendirdiği şarkılarla son buldu. Program sonunda Yalova Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Hakan İlaslan, Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal adına konuk sanatçı Mesut Dağlı ve Şef Levent Ekin’e çiçek takdim etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co