AK PARTİ TÜM MECLİS ADAYLARI LİSTESİ

Anasayfa Siyaset 19 Şubat 2014 1112 Okunma
AK PARTİ TÜM MECLİS ADAYLARI LİSTESİ

Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal, Belediye kontenjan listesinden Cem Vakfı başkanı Sinan Giray’ı gösterirken, diğer kontenjan üyeleri ise Cemil Aydın ve Mustafa Yılmaz oldu.

 

Yalova Belediye Meclis Üyesi Aday Sıralaması İse Şöyle Oluştu
1. Ömer Arslan
2. Meliha Akyol
3. Ahmet Özsümer
4. Mustafa Şener
5. Kemaettin Öztürk
6. Sercan Işık
7. Selma Özçağlayan
8. Maşallah Erdoğan
9. Güven Yılmaz
10. M.Kasım Avar
11. İlknur Demirel
12. Muammer Dönmez
13. Fahrettin Yıldız
14. Serap Türkyılmaz
15. Fethiye Avcı
16. Ömer Nergiz
17. Necmi Soylu
18. Tolga Temel
19. Lale Dondurmacıoğulları
20. Hilmi Dede
21. Ünsal Akbay
22. İdris Demirhan
23. Ahmet Kumali
24. M.Seyit Er
25. Bilal Kalsın
26. Alparslan erkoç
27. Figen Abbas
28. Ayşenur Peltek

 

Kontenjan Adayları
Cemil Aydın 
Sinan Giray
Mustafa Yılmaz

 

AK  Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Metin Oral’ın seçime gireceği meclis listesi şöyle:

1-Hasan Karabacak
2-Birol Bayram
3-Bilal Ok
4-Mustafa Sarıgül
5-Ali Kocal
6-Fevzi Arıcı
7-Ayten Eke
8-Ayşe Dinçer

Kontenjan Ali Saruhan
 
AK Parti Altınova İl Genel Meclisi adayları:

1-Ali Çorbacı
2-Mesut Akgün

 

Çınarcık Belediye Başkan Adayı Murat Erdoğan kontenjandan Ahmet Sugün7ü aday gösterirken Çınarcık İl Genel meclisine 1.Muhammer Soyer, 2. Ahmet Kaya, 3. Murat Başkan aday gösterildi.

 

Çınarcık Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Serap Tanrıkulu,

2. Sait Saral,

3. Hüseyin Özer,

4. Nizamettin Balkaya,

5. İlkay Gerçeker,

6. Mehmet Ali Kabamaklı,

7. Nurcan Özalp,

8. Hüseyin Algan,

9. Uğur Toraman,

10. İ. Cabir Kanberoğlu

 

Armutlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Birkan kontenjandan Cengiz Aslan’ı aday gösterirken Armutlu ilçesinde İl Genel meclisinde 1. İbrahim Dönertaş 2. Vahdet Erhan aday gösterildi

 

Armutlu  Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1. M. Ferruh Karadeniz,

2. Mehmet Çelik,

3. Şerif Yaşar Aydıner,

4. Erkan Varol,

5. Tamer Bostancı,

6. İbrahim Karabacak,

7. Hüsnü İzmir,

8. Saim Mandıracı,

 

Termal İlçesinde Belediye Başkan Adayı İsmail Atik kontenjandan Tamer Öz’ü aday gösterirken, İl Genel Meclisinde 1 sırada Kerem Eser, 2 sırada Rahmi Demirok aday gösterildi.

 

Termal Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Özkan Acar,

2. Ertan Gak,

3. Burçin Güçlü,

4. Mustafa Yavuz,

5. Şeref Kaş,

6. Kemal Talaybaş,

7. Nadir Akbaş,

8. Selim Akan,

 

Çif1tlikköy Belediye Başkan Aday Adaylarından Murat Bektaş İl Genel Meclisinde 1.sıraya getirilirken, İbrahim Akay ise 2. sıraya getirildi.  İdris Durmuş ise 3. sırada yer aldı. Çiftlikköy ilçesinde belediye başkan Adayı Ali Murat Silpagar kontenjandan Harun Çetintürk ve Sedat Bahadır’ı gösterdi.

 

Çiftlikköy Belediye Meclis Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Recep Meydan,

2. Ali Osman Civelek,

3. Turgut İşteben,

4. Afşin Karyağdı,

5. Melahat Yalçın,

6. Sebahattin Batçı,

7. Rıdvan Mutlu,

8. Hamit Akbulak,

9. Hatice Bayçura Sözer,

10. Zeki Özdemir,

11. Sevim Erkunt,

12. Lale Külüşlü,

13. Selvet Duman,

 

 

 

Taşköprü Belediye Başkan Adayı Şaban Ertan, Kontenjandan Sedat Türkay’ı aday gösterdi.

 

Taşköprü Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Mehmet Keçici,

2. Adem Sarpkaya,

3. Saim Ünlü,

4. Hüseyin Engin,

5. İbrahim Nalbant…

6 Muharrem Kaypak,

7.Ender Dereli,

                         

Kadıköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, kontenjandan Mustafa Ünver’i aday gösterdi.

 

Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Selim Demirel,

2. Gökçen Şahin Eroğlu,

3. Mehmet Aksoy,

4. Esra Kutlu,

5. Ahmet Yağcı,

6. Tahsin Yılmaz,

7. Nihat Özen,

8. Volkan Avcı,

 

Teşvikiye Belediye Başkan Adayı Ahmet Meydan, kontenjandan Osman nurten7i aday gösterdi.

 

Teşvikiye  Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.İbrahim Turan,

2. Erkan Açar,

3. Hasan Çevik,

4. Mehmet Ali Gül,

5. Cemil Demir,

6. Ahmet Büyük Yıldız,

7. Şener Düz,

8. Vedat Nurten,

 

Koruköy Belediye Başkan Adayı Cihan Keser, kontenjandan Fesih Benzer’i aday gösterdi.

 

Koru Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1. M.Kadri Başkan,

2. İsa Yılmaz,

3. Ali İhsan Beğiş,

4. Uğur Akgün,

5. Zafer Kılıç,

6. Gülgün Arı,

7. Zeki Altuntaş,

8. Hüseyin Koçan,

 

Esenköy Belediye Başkan Adayı Özen Kaptan kontenjandan Osman Akın’ı aday gösterdi.

 

Esenköy  Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1. Sinan Balcı,

2. Ali Rıza Kaya,

3. Cemal Özçam,

4. Nihat Terzioğlu,

5. Süleyman Özmen,

6. Osman Yılmaz,

7. Mustafa Usta,

8. Ali Toraman,

.

Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Orhan Karabulut, Kontenjandan Recep Aydemir7i aday gösterdi.

 

Kaytazdere Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Necmettin Demir,

2. Fatih Kaymak,

3. Maksut Morgül,

4. Cihan Bahtiyar Konar,

5. Hatice Çetin,

6. Refik Tonka,

7. Muhittin Soylu,

8. Yusuf Murat,

 

Subaşı Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz kontenjandan Birol Erbalta’yı aday gösterdi.

 

Kaytazdere Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Bülent Karasu,

2. Metin Aygül,

3. Ömer Zeytin,

4. Emin Öksüz,

5. Mehmet Karaaslan,

6. Mürüvvet Korku Bilmez,

7. Muhammet Kaplan,

8. Metin Kaplan,

 

Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Kadri Çiçek, kontenjandan Ramazan Kaya’yı aday gösterdi.

 

Tavşanlı Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

 

1.İsmail Erbakış,

2. Alaattin Şeyhun,

3. Celal Arslan,

4. Yusuf Cengiz,

5. Mehmet Tecimen,

6. Fikri Özdemir,

7. Ekrem Yürekli,

8. Fatma Konak,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co