BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Bağımsız Türkiye Partisi Yerel Seçim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor. BTP İL Başkanı Yüksel DURAK Ve Belediye Başkan Adayı Eşref MEMİŞ, Yalova’nın Muhtelif Mahalle Sakinleriyle Toplantılarına Devam Ediyor.

 

Yüksel DURAK Mahalle Sakinleriyle Yaptığı Konuşmada Şunları Söyledi: ”Bağımsız Türkiye Partisi Yalova’da Ve Türkiye’nin Her yerin’de Seçime Katılan Büyük Bir Partidir. Yalova’nın Her Tarafına Adaylarımızı Koymuş Bulunmaktayız. Adaylarımızın Netleşmesiyle Seçim Startını Vermiş Bulunmaktayız. Bağımsız Türkiye Partisi Belediye Hizmetlerinde Milli Ekonomi Modelini Hayata Geçirerek Sosyal Belediyecilik Ve İstihdam Ağırlıklı Olarak Hizmet Verecektir. Yalova Halkının En Büyük Problemi İstihdam Ve İşsizlik Problemidir. İstihdama Dönük Projelerimizi Kısa Zamanda Yalova Halkıyla Bölüşeceğiz. Genel Başkanımız Prof.Dr Haydar BAŞ Ekonomik Modeliyle Dünya Dengelerini İnsanlık Menfaatine Ciddi Manada Değiştirmekte Muktedir Olmuştur. Kendisini Takip Eden Rusya Bu Modeli Hayatına Geçirerek Kısa Sürede Dünyanın Lideri Olmuştur. Ama Bizim Milletimiz Hala Bu Hakikate Karşı Kör Ve Sağır Rolünü Oynamaktadır.

 

BTP-yerel-seçim-çalışmaları

 

Türk Milleti Artık Projesi Olmayana İş Ve Aş Problemini Çözemeyenlere Oy Vermemelidir. Yakup KOÇAL’ın ”Mutlu Yalova” Söylemini’de Eleştiren Yüksel DURAK Konuşmasını Şöyle Sürdürdü. Mutlu Olmanın Yolu Öncelikle İş,Aş Ve Mali Problemleri Çözmekten Geçmektedir. Meydan Tanzim Etmekle Yalovalının Karnı Doymaz. Yıllarca Sanayiye Sırt Döndüler, Yalova Halkı Mutlu Değil Bilakis MutSuz’dur. Öncelikle Ulaşımda MutSuzdur,Kötü Şehircilikte MutSuzdur,Halka Faydası Olmayan Luzumsuz Yatırımlardan Dolayıda Mutsuzdur, BTP İktidarıyla Yalova Ve TÜRKİYE Gerçek Manada Mutlu Olacaktır”. dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.