CHP’İN TÜM MECLİS ADAYLARI

Anasayfa Siyaset 19 Şubat 2014 800 Okunma
CHP’İN TÜM MECLİS ADAYLARI

Altınova İlçesinde İsmail Toprak belediye başkan Adayı olarak kontenjandan,Yüksel Begeç’ı aday gösterirken Altınova İlçesinde İl Genel Meclis Üyeliğine 1. Mustafa Tunalı, 2 sıradan ise Dilek Fitoz aday gösterildi

 

CHP Altınova Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 MUHARREM AKDEMİR KARAMÜRSEL-27.10.1956
2 ABDURRAHMAN AYDIN HORASAN-1.9.1984
3 ERKUT ALTAN KARAMÜRSEL-25.09.1971
4 MEHMET YILDIZ VAKFIKEBİR-1.10.1970
5 TEMEL ATA KARTAL-1.3.1969
6 İBRAHİM ÇELİK KARAMÜRSEL-1.10.1953
7 HATİCE CİNEVİZ ARHAVİ-23.03.1961
8 MURAT FIRAT AKKUŞ-1990
KONTENJAN YÜKSEL BEGEÇ GEÇİMLİTUTAK-1.1.1974

 

Armutlu İlçesinde CHP Belediye başkan Adayı Abdullah Gencer Olurken, İl Genel meclis Üyeliğine 1. sıradan Hüseyin Kozlu,2 sıradan Hilmi Er aday oldu.

 

CHP Armutlu Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 AZİZ USLU İSTANBUL-24.05.1985
2 MESUT GÖNÜLSÜZ GEMLİK-1.4.1974
3 GÖKMEN YILMAZ HINIS-1.8.1981
4 HATUN GÖNÜL BAYBURT-18.04.1968
5 CEVDET ÇÖRÜŞ VEZİRKÖPRÜ-1.1.1954
6 ALİ ULVİ KAVLAN GEMLİK-2.10.1945
7 NİDA GÖÇ FATİH-1.1.1992
8 CANER AKSU İSTANBUL-10.01.1984
KONTENJAN MEHMET MAHSUN DOĞAN MAZIDAĞI-5.6.1977

 

Çınarcık İlçesinde Avni Kurt belediye başkan Adayı olurken İl Genel meclisine 1.İlami Başkan, 2.Hamdi Taştan, 3. sırada ise Ergün doğan oldu.

 

CHP Çınarcık Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 ÖMÜR ERTÜRK ÇINARCIK-8.1.1955
2 ALİ KIRCI SİVEREK-1.12.1965
3 COŞKUN PARLAK ÇINARCIK-16.07.1962
4 HARUN KARADEMİR GÖLE-26.01.1972
5 TAHSİN YENER KARACAKAYA-20.12.1959
6 HAKKI ÇELİK PÜLÜMÜR-8.8.1956
7 RECEP ÇEVİK YALOVA-20.01.1987
8 HAVA SERPİL ALTINAY ÇORLU-1.2.1952
9 HAKAN ŞENTÜRK ALMANYA-08.04.1975
10 HÜSEYİN TOPTAŞ KINIK-17.04.1974
KONTENJAN YÜKSEL ADA ÇINARCIK-15.9.1960

 

Çiftlikköy İlçesinde Metin Dağ Belediye Başkan Adayı olurken, İl Genel Meclis Üyeliğine 1. Sıradan Bahar Doğan, 2. Sıradan Cüneyt Çalışkan,3. sıradan ise İsmail Arslan oldu.

 

CHP Çiftlikköy Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 SELAMİ DOĞANCI İZNİK 26.4.1956
2 ADİL YELE YALOVA 21.8.1976
3 ZEKİ ÇOŞKUN AŞKALE 28.5.1952
4 MURAT ELGİN ÜSKÜDAR 7.4.1975
5 MACİDE ARAS YALOVA 11.10.1969
6 RIFAT AYDIN VAKFIKEBİR 7.6.1950
7 İSMAİL ÇAVUŞOĞLU ORLIAÇ 24.6.1967
8 MAKSUT KUZU TONYA 15.5.1962
9 EYÜP TÜRKAN LALEDERE 15.7.1961
10 NİYAZİ POLAT ERZİNCAN 24.7.1954
11 MUSTAFA CİNEL VAKFIKEBİR 1.1.1951
12 EMİNE YAVUZER KARTALLI 20.1.1954
13 ALİ ÇAKIR GEYVE 2.4.1949
KONTENJAN ŞAVAŞ DİNÇER ÇAL 26.10.1951
KONTENJAN BÜLENT TARI YALOVA 26.6.1972

 

Termal İlçesinde İbrahim Taner Belediye Başkan Adayı olurken, İl Genel meclis Üyeliğine 1. sıradan Çiğdem Gevinç, 2. sıradan İbrahim Aksoy oldu.

 

CHP Termal Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 GÜNEŞ ACAR GÖKÇEDERE-01.02.1963
2 AHMET GÖRÜR GÖKÇEDERE-27.01.1958
3 DENİZ CENGAVERÖZ YALOVA-16.04.1973
4 NECİP AYDIN GÖKÇEDERE-28.06.1959
5 HÜSEYİN ALFAT YALOVA-15.02.1971
6 NİMET GÜNTEPE GÖKÇEDERE-21.07.1960
7 ALAATTİN BULDURAN GÖKÇEDERE-01.07.1966
8 SEBAHAT HOŞGÖR YALOVA-15.6.1985
KONT. EMRE BAŞARAN ÜSKÜDAR-02.06.1970

 

 

Subaşı beldesinde Musa Kuş Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.

CHP Subaşı Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 TURAN CANBAY BURDUR-25.7.1969
2 HÜSEYİN KOCAMAN KARAMÜRSEL-10.3.1958
3 NURİ ÇİMEN NAZIMİYE-1.5.1968
4 İSMAİL CAN KARAMÜRSEL-1.2.1969
5 MUSTAFA ERTUĞRUL KARACABEY-12.6.1960
6 CANAN NEŞELİ KARAMÜRSEL-6.5.1977
7 MEHMET GÖKMEN YENİCE-13.4.1951
8 ERCAN GÜRBÜZ KARAMÜRSEL-4.8.1972
KONTENJAN SADIK ÇELİK ALMANYA-25.4.1972
       

 

Kadıköy Beldesinde Murat Ocak Belediye başkan Adayı olurken, Belediye meclis Üyelikleri şöyle oluştu.

CHP KadıköyBelediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 GAYE AKSOY İST. 6.4.1977
2 MÜDÜR TAŞ HINIS 1.2.1957
3 ALTAN ÇOLAK KADIKÖY 6.3.1964
4 ŞÜKRÜ ÜNVER YALOVA 2.11.1973
5 NİLGÜN GÜLER YALOVA 15.10.1971
6 ALİ PİRİNÇ YALOVA 26.6.1968
7 CİHAN KARAYAVUZ BURSA 17.6.1989
8 LEYLA TAVACI NEVŞEHİR 15.2.1951
KON.       9 ARİF TAN YALOVA 10.12.1974

 

Tavşanlı Beldesinde Ruhi Bozkurt  Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.

CHP Tavşanlı Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 HASAN ÖZEVİN KOBİN-01.01.1950
2 ERDAL KOÇ KARAMÜRSEL-15.03.1975
3 MEHMET DURAN ÇERMİK-01.01.1966
4 NEDİM AKTAŞ KARAMÜRSEL-15.10.1970
5 SALİM AY MADEN-07.01.1964
6 AYTEN KAVAK GÖLKÖY-20.05.1978
7 ŞENDOĞAN TAŞKÖMÜR YALOVA-12.06.1974
8 TANJU BAYKIR İZMİT-08.12.1988
KONTENJAN İSMAİL ULUÇAY TAŞOVA-15.09.1960

 

Taşköprü  Beldesinde Nedret Gülen Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.

CHP Taşköprü Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH ÖĞRENİM DRM MESLEĞİ
1 İSMAİL ARSLAN YALOVA-18.5.1975 MESLEK LİSESİ  
2 ÜMİT KORKMAZ TAŞKÖPRÜ-24.6.1979 MESLEK LİSESİ  
3 MUSTAFA BAK YALOVA-18.8.1968 İLKOKUL  
4 RECEP TURGUT TAŞKÖPRÜ-19.09.1958 İLKOKUL  
5 OSMAN ÖNDER ÇUKURKÖY-25.03.1955 İLKOKUL  
6 NEVRİYE ÜNLÜ TAŞKÖPRÜ-24.05.1957 İLKOKUL  
7 MUTTALİP ÇETİN KASKOTNA-20.06.1967 MESLEK LİSESİ  
8 HASAN ÖZTÜRK BURGAZ-4.4.1969 İLKOKUL  
KONTENJAN HASAN SARIMEŞE KARAMÜRSEL-1.7.1969 İLKOKUL  

 

 

Kaytazdere Beldesinde Ali Kangal Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.

CHP Kaytazdere Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 MUSA GÜNAYDIN ADANA-28.01.1957
2 EMİNE ASUMAN PAZARLIKLI İSTANBUL-02.10.1952
3 RUHİ ÇINAR KAYTAZDERE-20.01.1954
4 HARUN TURNA ARHAVİ-25.9.1970
5 NURİ GÜRLE YOZGAT-06.12.1959
6 HÜSEYİN YİĞİT KARAMÜRSEL-10.01.1957
7 FAHRİ CAN GÜDER İSTANBUL-01.12.1957
8 YASEMİN FAZLACA CİDE-29.05.1979
KONTENJAN MEHMET AYDIN BAHÇECİK-10.12.1959

 

Koru Beldesinde Kamil Yaman Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu.

CHP Koru Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 HAYRETTİN GÖKÇE KORU-1.1.1958
2 MEHMET BAKİ DÜZ ERZİNCAN-12.06.1955
3 KEMAL SULKU BİTLİS-11.01.1966
4 ENDER BAŞKAN ÜSKÜDAR-29.09.1969
5 SERAP DEMİRDEN İSTANBUL-24.12.1954
6 ZEYNEL DİLEKÇİ DARENDE-25.10.1972
7 ABDULLAH ERBEK MANİSA-5.3.1970
8 SAMİ KARATAŞ YALOVA-13.05.1981
KONTENJAN ÜLKÜ GEÇKİN YALOVA-26.10.1967

 

 

Teşvikiye Beldesinde Rıdvan Kanal Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu

CHP Teşvikiye Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 HÜSEYİN CAYLAK ÇINARCIK-6.9.1957
2 AYTEKİN ALTUN ŞAVŞAT-3.2.1958
3 SEVTAP ÇAĞLAYAN BEŞİKTAŞ-20.01.1953

 

 

Esenköy Beldesinde Rauf Aydemir Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu

CHP Esenköy Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO T.C KİMLİK NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 28454559226 OSMAN ŞAMDANLI ÇILDIR-01.10.1956
2 63637396946 BEDRİ AYDIN KOCADERE-19.12.1959
3 25916654222 OSMAN KARA ESENKÖY-6.8.1959
4 29297541560 SERKAN CEYLAN ESENKÖY-18.02.1976

 

Yalova Merkez de Vefa Salman Belediye Başkan Adayı olurken Belediye Meclis Üyeleri sıralaması şöyle oluştu

CHP Merkez Belediye Meclis Üyesi Adayları Şöyle

SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 AHMET YAVUZ YALOVA 29.2.1976
2 HALİT GÜLEÇ YALOVA 11.5.1972
3 A.BARIŞ EROĞLU YALOVA 17.3.1978
4 BAŞAR ŞAHIN KELKİT 16.4.1984
5 MELDA ÇETİN BAFRA 26.2.1963
6 SELÇUK ATASOY İZMİT 7.9.1975
7 FARUK KIRTAY YALOVA 6.5.1960
8 RESÜL MORGÜL YALOVA 18.2.1972
9 ŞERAFETTİN ÇELİK BOÇKA 1.11.1954
10 JÜLİDE GÜNER ŞİRAN 24.12.1952
11 BAYDUR BİLEN YALOVA 26.6.1952
12 OSMAN BAŞGÜL BAYBURT 13.6.1955
13 ADİL ÜREKLİ BOR 1.3.1970
14 EMEL ESENKALE YALOVA 15.4.1956
15 TEFİK SAYLAN MİDYAT 15.7.1981
16 METİN KAZBEK KARS 26.2.1963
17 VİLDAN ALKIŞ ANKARA 4.4.1963
18 NURTEN ANIL İST 14.01.1966
19 RESÜL KOCAAĞA O.GAZİ 12.10.1957
20 ŞERAP ŞENOCAK İST.24.4.1965
21 SEVGİ SIĞAN D.BAKIR-08.07.1963
22 YENER BAKAY YALOVA 1.1.1969
23 BİRGÜL TUNCER TRABZON 14.4.1967
24 GÖNÜL YÜZER TOLBOHİN 5.8.1962
25 ŞAKIR SEÇER SUNGURLU 29.11952
26 KEMAL GÜLGEN YALOVA 3.8.1957
27 FÜSÜN BEŞGÜRBÜZ İST.22.8.1955
28 AYLA ZERGEROĞLU KARS 13.9.1962
KONTENJAN ŞABAN KOCACENK YALOVA 13.1.1965
KONTENJAN CEMAL ZAMAN TİREBOLU 10.5.1964
KONTENJAN ÜNAL ÖZGEN ANKARA18.8.1946

 

 

 İL GENEL MECLİSİ ASİL ÜYELİK

İL GENEL MECLİSİ ASİL ÜYELİK  
SIRA NO ADI SOYADI DOĞUM YERİ-TRH
1 ERTAN ŞENER MANİSA-31.01.1971
2 HÜSEYİN İNCE YALOVA-15.02.1969
3 TANER OZAN BURSA-25.06.1981
4 KAMİL DUMAN HACIMEHMET-25.03.1953
5 MEHMET AYDOĞDU YALOVA-29.01.1970

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co