Erdoğan Hayvan Rehabilitasyon Merkezinde

Anasayfa Siyaset 15 Şubat 2014 714 Okunma
Erdoğan Hayvan Rehabilitasyon Merkezinde

Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan Çınarcık Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezini gezerek gerekli incelemelerde bulundu.

 

 

Çınarcık Belediye Başkanı Murat Erdoğan sokak hayvanları rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek Veteriner Hekim Erkut Ferhatoğlu’ndan ve görevli personelden rehabilitasyon merkezi hakkında bilgiler aldı. İncelemeler sonrasında açıklamada bulunan Başkan Murat Erdoğan ” Sokak hayvanlarına sahip çıkmak bizim görevimizdir. Yaptığım incelemeler ve aldığım bilgiler doğrultusunda sokaklarımızda bulunan yardıma muhtaç, dilsiz  dertlerini anlatamayan bu canlar için imkânlarımız dâhilinde daha iyi ve yaşanılabilir geçici bakım evi için ek bina yapılması gerektiğini gördüm. Bu yüzden sokak hayvanları rehabilitasyon merkezimize daha modern bir ek bina yapılması için çalışmaların başlatılması için gerekli talimatları verdim. En kısa zamanda yeni projemizi de siz değerli basın mensupları ve halkımızla paylaşacağım” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co