KILIÇDAROĞLU YALOVA’YA GELİYOR

KEMAL KILICDAROGLU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Mart Cumartesi günü Yalova’ya gelerek Yalova Cumhuriyet Meydanında gerçekleştireceği Mitingle Yalova halkıyla kucaklaşacak.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Mart Cumartesi Günü saat 13.00’te Yalova Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek mitingde konuşacak. Kılaçdaroğlu, CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman olmak üzere, Yalova ilçe ve belde belediye başkan adaylarıyla birlikte Yalova halkını selamlayacak.

 

CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel yaptığı açıklamada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 1 Mart Cumartesi günü saat 13.00’te Yalova Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek “Kendine Değil, Kentine Çalışan Belediye Başkanları “ mitingiyle Yalova halkına sesleneceğini söyledi.

 

CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel, 1 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek olan CHP Mitingine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül ile çok sayıda Milletvekilinin de hazır bulunacağını belirterek şöyle konuştu.

 

“1 Mart Cumartesi günü Genel Başkanımızın katılımıyla gerçekleşecek olan Mitingimizde, Cumhuriyet Meydanını bayram yerine çevirmek,  Demokrasiyi ve Cumhuriyeti savunmak, Özgürlük şarkılarımızı hep birlikte söylemek için tüm Yalova halkını Mitingimize davet ediyoruz”  dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.