ORAL: ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Anasayfa Siyaset 22 Şubat 2014 370 Okunma
ORAL: ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Çocuklara sevgisi herkes tarafından bilinen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ‘Geleceğimizin sahipleri’ dediği çocuklarla yakından ilgilenerek, çocuklarla bol bol sohbet etti.

 

 

Ev gezilerinde çocuklarla sohbet eden Başkan Oral, “Çocukların geleceği için çalışıyoruz. Çünkü çocuklarımızın geleceği bu şehrin, bu, ülkenin geleceğidir. Onlara en iyisini sunmak biz büyüklerin boynunun borcudur” dedi.

 

 

“HEDEF GÜZEL BİR GELECEK” 

 

Çocuk odaklı hizmetlere büyük önem verdiğini ifade eden Başkan Oral “Bizim hizmet anlayışımız, 7’den 77’ye herkese hizmeti gerektirir. Bu nedenle çocuk, genç, kadın, engelli, yaşlı demeden herkes için hiç durmadan, gece gündüz çalışıyoruz. Çocuklarımız için yaptığımız hizmetler benim için ayrıca önemli. Çünkü onlar ailelerinin, bu şehrin ve bu güzel ülkenin gelecekteki sahipleri. Onlar için elimden gelen her şeyi yapmaya, çocuklarımızı geleceğe donanımlı bir şekilde hazırlamaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza bunu sağlamak zorundayız. Çocuklara güzel bir gelecek borçluyuz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co