Şikayet Yönetiminde Lider Türkiye Finans

Anasayfa Ekonomi 24 Şubat 2014 475 Okunma
Şikayet Yönetiminde Lider Türkiye Finans

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Şikayetendex 2013 Katılım Bankaları raporunda “Yılın En İyi Şikayet Yönetimi Yapan Katılım Bankası” oldu.

Sikayetvar.com’un yayınladığı ve müşteriler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu hazırlanan raporda, Türkiye Finans, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla birinci seçildi.

Sikayetvar.com’un hazırladığı Şikayetendex 2013 raporu yayınlandı. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye Finans, 1.3 milyonu aşkın bireysel üyesi ve bünyesindeki 1.300 marka ile Türkiye’nin en büyük şikayet platformu sikayetvar.com’un hazırladığı raporda Yılın En İyi Şikayet Yönetimi Yapan Katılım Bankası oldu.

Müşterilerden alınan veriler ışığında, firmaların şikayet yönetimi süreçlerindeki durumunu rakipleriyle karşılaştırmalı olarak inceleyen Şikayetendex, markaların bu alandaki başarısını ortaya koyuyor. Personelin şikayeti çözüme kavuşturma sürecindeki tavır ve davranışları, kurumun bu süreçteki yaklaşım ve uygulamaları, müşterinin şikayet çözümünden memnuniyeti ve şikayet cevaplama süresi gibi kriterlerin değerlendirildiği raporda Türkiye Finans, sektöründe liderliği üstlendi.

Müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini vurgulayan Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı İkram Göktaş “Türkiye Finans olarak sunduğumuz hizmetin odağında müşterilerimizin memnuniyeti bulunuyor. Müşterilerimizin talep ve şikayetlerinin, süreçlerimizi iyileştirme yolunda itici bir güç olduğunu biliyor ve bu yaklaşımla hizmet kalitemizi geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş yapış modelimizle sektöründe en iyi şikayet yönetimi yapan katılım bankası seçilmemiz bu açıdan bizi çok mutlu etti” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co