Trabzonlu Gençler Taraftar Grubu’ndan Başkan Dağ’a Teşekkür

Anasayfa Spor 22 Şubat 2014 412 Okunma
Trabzonlu Gençler Taraftar Grubu’ndan Başkan Dağ’a Teşekkür

Trabzonspor’un en büyük ve etkili taraftar grubu olan Trabzonlu Gençler Taraftar Grubu Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ’a teşekkür etti. Trabzonlu Gençler Taraftar Grubu Yalova Temsilcisi Barış Aydoğdu, Başkan Dağ’ı makamında ziyaret ederek bordo mavili taraftarlar adına teşekkürlerini ileterek TG Trabzonspor Atkısı hediye etti. 

 

Trabzonlu Gençler Yalova Sorumlusu Aydoğdu, “Yalova ilinde her zaman elinden gelen desteği biz taraftarlarımızdan esirgemeyen, güler yüzü ve yakınlığını eksik etmeyen aslen Rizeli hemşehrimiz olan, Yalova Çiftlikköy Belediye Başkanımız Metin Dağ’a bize karşı gösterdiği tüm desteklerden dolayı ve TG Yalova atkılarımızın basılmasında bize büyük bir jest yaparak bizleri onurlandırdığı için Trabzonlu Gençler olarak kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

trabzonlu-gençler-taraftar-grubu

“Dağ, Trabzonspor’un gerçek dostu”

 

Aydoğdu, Trabzonlugencler.net’in sosyal paylaşım sitesindeki Yalova temsilciliği sayfasında yaptığı açıklamada ise şu ifadelere de yer verdi; “Belediye başkanımız Metin Dağ’ın biz Trabzonspor taraftarlarına göstermiş olduğu güler yüzü ve alakayı Yalova’da bulunan Trabzonlu hemşerilerimizin göstermemesi çok üzücü ve düşündürücü bir olaydır. Teşekkürler Rizeli Hemşerimiz Metin Dağ, teşekkürler Trabzonspor’un gerçek dostu.”

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ ise bordo mavili taraftar grubuna destek vermenin kendisi için bir gurur olduğunu belirterek, Trabzonlu Gençler Taraftar Grubu üyelerine selamlarını gönderdiğini dile getirdi. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co