YALOVA ÜNİVERSİTESİ’NDE KRİPTEKS KONUŞULUYOR

TRT OKUL ’un dinamik yarışması Kripteks, Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine kazandırmaya devam ediyor. Hasan YILDIZ yönetmenliğinde TRT Kurumu adına Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. tarafından hazırlan program, şehrimize konuk oluyor ve üniversitemizin kapılarını aralıyor. 

 

Bu keyifli yapımı karşılamaya hazırlanan  üniversitemizdeyse heyecan ve coşku dorukta yaşanıyor. Yalova Tarihinin şifrelerle ekrana taşınacağı programın elemelerinde yaşananlarsa görülmeye değer… 26 Şubat 2014 tarihinde Yalova MYO Konferans Salonu’nda saat 15:00’de gerçekleştirilen elemelerde üniversite öğrencileri tüm hünerlerini sergiledi; heyecan, serüven, hareket ve eğlence bir arada yaşandı ve yaşatıldı. İki renkli performans Tuğçe DİNÇ ve Nusret İÇEL finale kaldı.

Eğer siz de Yalova Tarihi iyi bildiğinizi ve Yalova’yı tanıdığnızı iddia ediyorsanız; Kripteks’i kaçırmayın… TRT Kurumu adına Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. tarafından hazırlanan bu keyifli yapım Türkiye’nin tüm üniversitelerinde…

 

Rekabetin sportmence yapıldığında dostluk olduğunu hatırlatan program, her Cuma 22:50’de TRT OKUL’da seyircisiyle buluşuyor. Yeni öğrenciler ve yeni iddialarla Anadolu Tarihinin zenginlikleri içerisinde yediden yetmişe herkesi sürüklemeye devam ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.