BAŞKAN DAĞ’DAN DOĞA İZCİLERİNE DESTEK

Anasayfa Güncel 06 Mart 2014 884 Okunma
BAŞKAN DAĞ’DAN DOĞA İZCİLERİNE DESTEK

2012 yılında kurularak faaliyetlerine başlayan Yalova Doğa İzci Kulübü’nün minik izcileri, Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ’ı ziyaret ederek önümüzdeki yaz döneminde yapacakları faaliyetler için destek istedi.

izciler-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ağırlıklı olarak Gazi Abdurrahman İlköğretim Okulu öğrencilerinden meydana gelen Doğa İzci Grubu izcileri, Başkan Dağ’ı ziyaret ederek izcilik faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi. Kulüp Başkanı ve Kulüp Önderi Tarık Özmar’ın yanı sıra izci velilerinden bazılarının da yer aldığı ziyarette izcilerin ihtiyaçları gündeme geldi. Minik izcilerin flama, bayrak, izci takımları, polar, tişört gibi malzemelere ihtiyacı olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Tarık Özmar, Çiftlikköy Belediyesi’nden destek beklediklerini ifade etti.

izciler-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çiftlikköy’deki her türlü sportif faaliyete desteklerinin her zaman var olduğunu belirten Başkan Dağ da, izcilik faaliyetlerinde bulunan minik öğrencilere başarılar dileyerek, izcilerin acil ihtiyaç duyduğu izci takımları ve polarların kulübe kazandırılmasına belediye olarak destek vermekten mutlu olacaklarını belirtti. Başkan Dağ, izcilere ve Yalova Doğa İzci Kulübü’ne çalışmalarında başarılar diledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co