DOĞAYI KORUMAK ELİNİZDE

Anasayfa Çevre 23 Mart 2014 497 Okunma
DOĞAYI KORUMAK ELİNİZDE

Dünya Ormancılık Haftası’nda e-faturalı TTNET müşterileri orman kuruyor

TTNET e-faturaya geçen müşterilerine Balıkesir’de kurduğu TTNET ormanı ile teşekkür ediyor. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için e-fatura kullanmayı tercih eden TTNET müşterileri, TTNET ormanında kendileri adına dikilen bir fidana sahip oluyor. TTNET müşterilerinin halen yarısından fazlası kağıt fatura yerine e-fatura kullanarak çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, Dünya Ormancılık Haftası’nda TEMA ile yaptığı işbirliği kapsamında, ofislerden e-fatura başvurusu yapan her müşterisi için Balıkesir’de bulunan TTNET Ormanı’na bir fidan dikiyor. 21-26 Mart tarihleri arasında ofislere gelerek kağıt fatura yerine e-faturaya geçen her TTNET’liye kendisi adına dikilen fidanın sertifikası sunuluyor. TTNET Ormanı, Sedir, Selvi ve Karaçam ağaçlarından oluşuyor.

TTNET, dünyanın en önemli yenilenebilir doğal kaynaklarından biri olan ormanları korumak için müşterileri arasında yaygınlaştırdığı e-fatura kullanımıyla, son bir yılda yaklaşık 18.000 ağacın hayatını kurtardı.

TTNET’in e-faturayı tercih eden müşterileri son bir yıl içinde yaklaşık 60 ton kağıt tasarrufu yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co