Kick Boksçumuz Gökhan Saki Türk Basketbolunu desteklemek üzere Ülker Sports Arena’daydı!

Spread the love

Haftaya Glory 15 İstanbul’da Türkiye adına dövüşecek ünlü Kick Boksçumuz Gökhan Saki Türk Basketbolunu desteklemek üzere Ülker Sports Arena’daydı!

 

12 Nisan Cumartesi gecesi, Ülker Sports Arena’da, Glory15 İstanbul’da Türkiye adına ringe çıkacak olan ve tüm dünyanın “Türk’ün Gücü – The Rebel/Asi) olarak tanıdığı Gökhan Saki, Fenerbahçe Ülker-EA7 Emporio Armani Milan Euroleague maçını izledi. Gökhan Saki, Fenerbahçe Ülker takımını tribünden tezahüratlarla destekledi.

 

12 Nisan Cumartesi günü, Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek olan ve “Dünyadaki en fazla kick boks yeteneğinin bir araya geleceği gece” olarak lanse edilen Kick Boks Dünya Şampiyonlar Ligi’nin Glory15- İstanbul karşılaşmaları için yurda gelen Gökhan Saki, Fenerbahçe Ülker – EA7 Emporio Armani Milan Euroleague maçında Fenerbahçeli yıldızlara büyük bir heyecanla destek verdi.

GLORY15_ISTANBUL_BASLIYOR_GOKHAN_SAKI_GELIYOR-web 

Türkiye’nin dünyaya nam salmış kick boks sporcusu Gökhan Saki, büyük bir heyecanla destek verdiği Fenerbahçe Ülker, THY Avrupa Ligi Top 16 turu E Grubu’ndaki 12. maçında İtalya’nın EA7 Emporio Armani takımına 82-73 yenilmesini “Spor bu! Kazanmak da kaybetmek de var; önemli olan iyi bir mücadele vermek” diyerek karşıladı.

 

Türklerin gururu Gökhan Saki, Fenerbahçe’nin devlerini yalnız bırakmadı!

185 ülkeden milyonlarca kişinin merakla takip ettiği Glory World Series (Glory WS) için antrenmanlarına kendi ülkesinde; İstanbul’da devam etme kararı alan Gökhan Saki, duygularını şu şekilde aktardı: “Geçtiğimiz yıl organizasyonun sonuna kadar bana ve diğer Türk kick boksçu arkadaşlarıma destek veren halkımızla yeniden kavuştuğum için çok mutluyum. Antrenmanlarıma kendi evimde; İstanbul’da devam etme kararı alarak en doğru seçimi yaptım. Glory15 için çok sıkı çalışıyoruz ve halkımızla birlikte bu özel gece için gün sayıyoruz. Dünyada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için ter döken bir sporcu olarak Türk basketbolunu ve basketbolcularını bu gecede yalnız bırakmak olmazdı. Aynı desteği yine aynı yerde; Ülker Sports Arena’da 12 Nisan Cumartesi günü görmeyi umut ediyorum. Benim, Atakan Arslan (AVATAR), Samet Keser ve Mücahit Kulak’ın dünyanın en yetenekli ve güçlü kick bokçularına karşı ülkemiz adına mücadele vereceği bu özel gecede herkesin desteğini esirgemeyeceğine inanıyorum.”

 130406-Event-web6

Biletler Biletix’te satışa sunuldu!

Glory15 İstanbul organizasyonu için 12 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’da Ülker Sports Arena’nın kapıları açılacak. Maçlar, saat 18.00’da yapılacak iki açılış karşılaşması ile başlayacak. Altı Super Fight Serisi maçı için kick boksçular saat 19.00’dan itibaren ringe çıkacak. Bu mücadelelerin ardından Yarı Ağır Siklet Şampiyonluk Turnuvası maçları ve turnuva arasında iki Super Fight için sporcular ringde karşı karşıya gelecek. Glory15’e gelenler toplam 13 zorlu mücadeleye tanıklık edecek.

 

Kim kiminle karşılaşacak?

Kick Boks Dünya Şampiyonlar Ligi’nin 15. ayağında, geçen yıl İstanbul’daki karşılaşmanın şampiyonu olarak yüzümüzü güldüren, Ülker Sports Arena’yı “Türkün Gücü” diye inleten Gökhan Saki’nin yanı sıra Atakan Arslan (AVATAR) ve Samet Keser, Mücahit Kulak gibi başarılı sporcularımız Türkiye için ringe çıkacak.

 

Gökhan Saki’nin Nathan Corbet’e karşı mücadele vereceği Glory 15 İstanbul’da Yarı Ağır Siklet Dünya Şampiyonası’nda “King of the Ring – Ringin Kralı) olarak anılan Tyrone Spong ve Saulo Calavari arasındaki maç da büyük heyecan yaratacak. Turnuva Rezerv Maçı’nda ise Dany Illunga ile Andrei Stoica karşılaşacak.  Robin Roosmalen, Marat Grigorian gibi 2 kick boks devi arasındaki karşılaşmada nefesler tutulacak.

gokhan_saki_mac_izledi-web6

Büyük geceye sayılı günler ve sayılı bilet kaldı!

Çeşitli görsel show’larla, sürpriz ünlü konukların katılımıyla renklenecek; heyecan ve adrenalin dolu Kick Boks karşılaşmalarıyla adından söz ettirecek gecenin biletleri Biletix’den http://www.biletix.com/etkinlik/RBGLR/TURKIYE/tr satışa sunuldu.

 

Biletix’in satışını gerçekleştirdiği etkinliğin biletleri VIP 1. Kademe 420 TL, Saha İçi 240 TL, 1. Kategori 95 TL, 2. Kategori 58.50 TL, 3. Kategori 36.50 TL ve 4. Kategori 25 TL olarak Biletix’ten satışa sunuldu. Satış sitesine şu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.biletix.com/etkinlik/PBGLR/TURKIYE/tr

Gokhan_Saki_FB_Ulker_macindaydi-web6

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.