METİN DAĞ YENİ PROJELERİNİ TANITTI

Spread the love

Çiftlikköy Belediye başkanı ve adayı olan Metin Dağ, Önünüzdeki seçimlerde yeniden seçilmesiyle birilikte önümüzdeki beş yıllık dönemde Çiftlikköy’e yapmayı düşündüğü projeleri makam odasında düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

 

Metin Dağ, ” Bu seçim en kolay seçimim olacak”

Dağ, Konuşmasında öncelikle Çiftlikköy ilçesinde yaşayanlar başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan hiç bir kimsenin kendisi için farklı olmadığını, kendisi için derenin öteki tarafının olmadığını herkese eşit mesafede olduğunu dile getirerek, Yerel seçimdeki tüm rakiplerine saygı duyduğunu hepsinin değerli insanlar olduklarını fakat bunca yıllık siyasi deneyimine dayanarak seçimlerde halkın büyük desteğini gördüğünü ve seçimleri kazanabileceğini dile getirdi.

 

Dağ, ” Projelerimiz halkımızın ihtiyaçlarından oluşmaktadır”

Metin Dağ projelerin video gösterimini yaptıktan sonra konuşmasına burada gördüğünü projeler olmazsa olmazımız değiller fakat bu projeleri halkımız bizden istiyorlar ve bizde bunları gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu projelerden bazıları acileyet arz ediyor, Bunları öncelikle hayata geçireceğiz ve Bu projelerin yapımı için belediyemizin öz kaynakları yeterlidir hiç bir zaman borçlanarak yapmayı düşünmüyoruz. Belediye yönetimi tıpkı ev idaresi gibidir ve borçlanmayı kontrol etmezseniz batarsınız. Burada gösterdiğimiz projeler ilçemizin yabancı ve yerli turizmine yönelik projelerdir, Projelerin ilçemize katkıları büyük olacağını planlıyoruz ve Yalova’nın en çok gelişen yeri olmayı hedefliyoruz. Tabii ki taktir Çiftlikköy halkının dır.

 

” Projelerimizden olmazsa olmazı sahil dolgu projesidir”

METİN DAĞ’IN KANOŞMASININ TAMAMINI VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.