METİN DAĞ’DAN SEÇİM AÇIKLAMASI

Spread the love

Çiftlikköy Cumhuriyet halk Partsi Adayı ve Eski belediye başkanı Metin DAĞ yaptığı yazılı açıklamada şunları dile getirdi.

 

Dağ ” Sevgili hemşehrilerim. 15 yıl boyunca gururla ve onurla Çiftlikköy Belediye Başkanlığı görevini yürüttüm. Bu süreç esnasında her zaman halkımızın menfaatini göz önünde tutarak, belediyenin gelirini kendi cebimdeki paradan bile kıymetli görerek, kimseye ayrıcalık yapmadan çalışmalarımı sürdürdüm. Halkımız da 1999, 2004 ve 2009 seçimlerinde bu çalışmalarımıza güvenoyu verdi. Halkımızın iradesine her zaman saygı duyduk. 30 Mart günü yapılan yerel seçimlerde de halkımız görüşünüaçıkça ortaya koydu. Yapılan seçim sonrasında görevi bana değil başka bir siyasi partinin adayı olan arkadaşıma emaneti teslim etti. Kazanan arkadaşımı tebrik ediyor ve görevinde başarılar diliyor, seçim çalışmaları esnasında beni yalnız bırakmayan tüm ekip arkadaşlarıma, partililerimize çok teşekkür ediyorum. Çiftlikköy sevdamız bitmedi, bitmeyecek. “dedi.

 

Açıklamasına sağlık sorunlarıyla ilgili çıkan haberlerede yanıt olarak ” Öte yandan seçim sonrasında sağlık durumumla ilgili yine aslı astarı olmayan dedikodular üretiliyor. Çok şükür herhangi bir sağlık sorunum yok. Ailemle ve dostlarımla birlikte seçim sonrası dinleniyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.