METİN ORAL, BELEDİYE MECLİS ADAYLARINI TANITTI

30 Mart 2014 seçimlerine yönelik süreçte, Belediye ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarını belirleyen AK Parti Altınova teşkilatı tarafından, aday tanıtım programı düzenlendi.

ALTINOVA-AKPARTİ-İLÇE-BAŞKANI-HASAN-ZAFER

 

Altınova AK Parti İlçe teşkilatının,Altınova Belediye Düğün Salonu’nda düzenlediği tanıtım toplantısına, Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, Altınova AK Parti Belediye Başkan Adayı Metin Oral, Altınova AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer, il genel ve belediye meclis adayları ve partililer katılım sağladı.

 


‘Siz olmasaydınız, biz olmazdık’

 

        Aday adayı tanıtımı programının açılış konuşmasını yapan Altınova AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer, ‘Bu tanıtım toplantımız hepimize uğurlu olsun. Siz olmasaydınız, biz olmazdık. Amacımız Altınova’yı kazanmaktır’ dedi.

 

AK-PARTİ-İL-BAŞKANI-MUSTAFA-PEHLİVAN‘Bizim çocuklarımızın geleceğiyle oynayanları unutmayacağız’

 

         Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, ‘ Bu coşkunun 30 Mart seçimlerinde de sandığa yansıyacak. 10 yıl önce Türkiye’de her şey çok farklıydı. IMF belası vardı, hastanelerde koridorlarda ölen sıra bekleyen yüzlerce insan vardı. Bugünler geride kaldı. Bir yiğit, bir uzun adam Türkiye’nin kaderini değiştirdi. Söz milletin, karar milletin dedi artık tarihi millet yazıyor. Bazen içimizden ihanet edenler çıkabilir. Bu aziz millet kendisini arkasından hançerleyeni unutmaz. Bizim çocuklarımızın geleceğiyle oynayanları unutmayacağız’ dedi.

 

‘Bu bir parti davası değil, Türkiye’nin davası’

 

60 gramlık oy pusulasının Türkiye’nin geleceği olduğunu belirten Pehlivan, ‘Herkesi uyandırmak gerekiyor. 30 Mart’ta Türkiye’nin geleceğini belirleyeceğiz. Adaylık sürecinde kırılan, üzülen dostlarımız olabilir. Adaylık sürecinde bizler nefislerimizi kenetledik, toprağa gömdük demiştik. Bizim en büyük düşmanımız nefislerimiz. Bu bir parti davası değil, Türkiye’nin davası’ diye konuştu.

 

Altınova Belediye başkanı ve Adayı Metin Oral konuşmasını video haberimizden izleyebilirsiniz

       Konuşmaların ardından İl genel ve belediye meclis adaylarının tanıtıldı.

 

 

Tanıtım programının ardından Yalova AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan, Altınova AK Parti Belediye Başkan Adayı Metin Oral, Altınova AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer, il genel ve belediye meclis adayları ve partililer Altınova sokaklarında yürüyerek, gövde gösterisi yaptılar.

Haber: Gamze Yüksel

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.