MİLLETVEKİLİ TEMEL COŞKUN ÇİFTLİKKÖY İLÇESİNİN TAMAMINI GEZDİ

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, 30 Mart yerel seçimleri çalışmalarına Çiftlikköy ile devam etti. AK Parti Çiftlikköy ilçe başkanı Ogün Şengün, Belediye başkan adayı Ali Murat Silpagar, il genel meclisi ve belediye meclis üyesi adayları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolu başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerde hazır bulundular. Sabahın ilk ışıklarında çalışmalara başlayan Milletvekili, AK Parti Çiftlikköy Belediye başkan adayı ve ilçe teşkilatı, gece yarısına kadar ziyaretlerde bulundular, kurumlarda ve köylerde vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdiler.

 

 

KURUM ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİLER

 

Çiftlikköy Kaymakamı, Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Aile Sağlığı Merkezi, İtfaiye ve okullarda çalışanlarla ve kurumlardan hizmet eden vatandaşlarla bir araya geldi. Aile Sağlığı Merkezinde sağlık hizmetleri konusunda hekimlerden ve çalışanlardan bilgi aldı. Vatandaşlar sağlık hizmetlerinden duydukları memnuniyeti Milletvekili Coşkun’a ifade ettiler.

 

 

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜNÜN SENE-İ DEVRİYESİ KUTLAMA PROGRAMINA KATILDI

 

Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi, Yalova Milletvekili Temel Coşkun, GSD Eğitim Vakfı Ortaokulunda düzenlenen İstiklal Marşımızın Kabulünün yıldönümünde Mehmet Akif Ersoy’u ama programına katıldı. Çiftlikköy Kaymakamı, Hava Meydan Komutanı ve Jandarma Komutanı, Belediye başkan vekili ve Emniyet Müdürü, eğitim camiasından ve öğrencilerden yoğun katılımın gerçekleştiği toplantıda konuşan Milletvekili Coşkun, “milli şairimiz merhum Mehmet Akif Ersoy’u rahmetle ve minnetle anarken, onun da söylediği gibi Allah milletimize tekrardan istiklal marşı yazdırmasın” dedi. Program dolayısıyla düzenlenen kompozisyon yarışması birincilerine ödüllerini takdim etti.

 

 

HASTANEYİ VE FABRİKALARI ZİYARET ETTİLER

 

Yalova Devlet Hastanesi yöneticilerini, çalışanlarını, yatan hasta bölümünde tedavi gören hastaları ve yakınlarını ziyaret eden AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, AK parti Çiftlikköy Belediye başkan adayı ALİ Murat Silpagar ve ilçe teşkilatı yöneticileri hastalara ve refakatçilerine karanfil hediye ettiler, moral verdiler. İlçede bulunan tekstil ve elektrik ürünleri üretimi yapan fabrikalarında işçilerle sohbet ettiler. Fabrika sahiplerine ve Çiftlikköy ilçesindeki esnafa hayırlı işler dilediler.

 

 

TAŞKÖPRÜ VE KÖYLERE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİ

 

AK Parti Taşköprü Belediye başkanı ve başkan adayı Şaban Ertan, Taşköprü Belde başkanı Orhan Erekin, belediye meclis üyesi adayları, belde yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Çiftlikköy ilçe başkanı Ogün Şengün, İl Genel Meclis Üyesi adayları Murat Bektaş ve İdris Durmuş Taşköprü’de esnafları ziyaret ettiler. Kılıç, Dereköy ve Çukurköy’de köyde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.