Paşakent’ten Salman’a tam destek

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Vefa Salman’ı, Paşakentliler alkışlarla karşıladı.

Başkan Adayı Salman’ın Paşakent yürüyüşü büyük bir katılımla, coşku içinde geçti.

Mahalle seçim çalışmalarını yürüyüşlerle sürdüren CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman’ın gövde gösterisi şeklinde geçen İsmetpaşa, Mustafa Kemalpaşa ve GOP yürüyüşlerinin ardından bu kez de Paşakent Mahallesi’nde coşkulu bir kalabalıkla yürüdü.

Vefa-Salman-Paşakentte-2-

Mahalleyi temsilen ekibinde yer alan Belediye Meclis üyesi adayları Emel Esenkale ve Şakir Seçer’i yanına alarak Paşakent Mahallesi sakinlerini selamlayıp, desteklerini isteyen Salman’a, Paşakent sakinleri de evlerinin pencerelerinden balkonlarından CHP bayrakları sallayarak, alkışlarla sevgi gösterilerinde bulundular.

Mahalle sakinlerini tek tek selamlayarak yürüyüşünü sürdüren Başkan Adayı Salman’a çok sayıda destekçisi de eşlik etti. Başladığı gibi iş merkezlerinde biten yürüyüşün ardından Paşakent Mahallesi sakini bayanlarının düzenlediği çaya da katılan Başkan Adayı Salman, Paşakent’te gördüğü ilgi ve destekten son derece memnun olduğu söyledi ve Paşakent sakinlerine teşekkür etti.

Paşakent Mahallesi’nin sorunlarını bildiğini ve çözüm için önerilerini ‘Paşakent Mahallesi sakinlerine sözümdür senedi’ ile mahalle sakinlerine sunduğunu hatırlatan Başkan Adayı Salman, “Paşakent Mahallesi’ne ne kadar önem verdiğimi, ekibimde buradan iki Meclis üyesi adayına birden yer vererek zaten gösterdim. Bunlardan birisi mahallemizin sorunlarını da çözüm yollarını da en iyi bilen kişilerden biri olan Mahalle Muhtarımız Emel Esenkale’dir. Diğeri ise DSP İl Başkanlığı’nı yapmış siyasette tecrübeli, mahalleden biri, Sevgili Ağabeyim Şakir Seçer. Bu ekiple biz Paşakent Mahallemizin sorunlarını en kısa sürede çözeriz.

Bugün burada bir kez daha gördüm ki, değerli Paşakent sakinleri de bizlere inanmış ve güvenmişler. Kendilerine söz verip de yerine getirmeyenleri koltuklarından indirmeye hep birlikte karar vermişler. Bu güzel desteklerinden dolayı tüm Paşakent Mahallesi sakinlerine teşekkür ederim.” Dedi.

Vefa-Salman-Paşakentte-1

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.