SUBAŞI’NDA TANITIM MUHTEŞEMDİ!

Spread the love

SUBAŞI AK Parti Belediye Başkan Adayı Volkan YILMAZ ve Belediye Meclis Üyelerinin tanıtım toplantısı ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği muhteşemdi!

Subaşı Belediye Başkan Adayı Volkan YILMAZ ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımlarıyla yapılan tanıtım toplantısı SUBAŞI’LILARIN çoşkulu destekleri ile gerçekleşti.

vOLKAN-yILMAZ-

Tanıtım toplantısına AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve Yönetim Kurulu, AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, AK Parti Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, AK Parti Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Orhan Karabulut ve 1000 kişiden fazla Subaşı’lı katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

SUBAŞI Kalıcı Konutlar eski Diasa binasında yapılan tanıtım toplantısında konuşmacıların ardından kürsüye çıkan AK Parti Belediye Başkan adayı Volkan YILMAZ katılımcılar tarafından dakikalarca coşkuyla alkışlandı. Volkan YILMAZ yaptığı konuşmasında “Çok kıymetli AK Parti Sevdalısı dostlarımız SUBAŞI Halkı bu seçimlerde yıllardır gelişemeyen hatta geriye doğru giden SUBAŞI beldemizi ileriye götürecek ekip için bir karar verecek. Biz bu görevi layıkıyla yapacağımızdan dolayı bu göreve talibiz. Subaşı’nın sorunlarını ben ve ekibim çok iyi bildiğimiz için bu sorunlara çözümsel projeler geliştirdik. Projelerimizin bazılarından siz değerli katılımcılarımıza bahsetmek istiyorum ; Kalıcı konutlar bölgesinin ihtiyacı olan sağlık ocağını en kısa sürede halkımızın hizmetine sunacağız.Yine beldemiz ve çevre köylerimizin de ihtiyacı olan liseyi beldemize kazandırmak için çalışacağız. Ayrıca ilköğretim çağındaki çocuklarımız için de etüt merkezleri , yaz okulu ve tiyatro hizmeti ile beldemizde bayanlarımız için spor merkezleri ,engelli ve yaşlılar içinde iletişim merkezlerini devreye sokacağız. Bunlar sadece projelerimizden birkaçı. Gelişecek, Modern SUBAŞI için, destek sizden, hizmet bizden; artık SUBAŞI’nın 5 yıl daha kaybetmeye tahammülü yok”diyerek sözlerine son verdi. AK Parti Belediye Meclis Üyelerinin sahneye davet edilmesi ve tanıtımlarının ardından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında sanatçıların da yer aldığı etkinlik ikramlardan sonra son buldu.

Subaşı-Aday-Tanıtım-web6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Subaşı-Aday-Tanıtım-4-web6

Subaşı-Aday-Tanıtım-3-web6

 

 

Subaşı-Aday-Tanıtım-2--web6

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.