SÜHEYLA UZUNESER’den TAHSİN BECAN’a TEŞEKKÜR

Anasayfa Güncel 11 Mart 2014 649 Okunma
SÜHEYLA UZUNESER’den TAHSİN BECAN’a TEŞEKKÜR

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Süheyla UZUNESER 8 mart dünya kadınlar günü münasebetiyle Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu başkanı Tahsin BECAN’a teşekkürlerini sunduğu bir yazılı açıklamada bulundu.

 

UZUNESER açıklamasında; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanımız Tahsin BECAN, Kadın Girişimciler Kurulu üyelerimize yönelik kahvaltılı sohbet toplantısı düzenledi. Yılın sadece bir gününde değil her gün takdir ve saygı göstermemiz gereken kadınlarımız aile yapımızın temel direği ve harcı olarak, toplumun oluşmasında gerekli temel taşlarının en önemlisidir, şeklinde görüşlerini belirten Tahsin Becan, KGK çalışmalarımızın başarısından dolayı bizleri tebrik etti.

 

 

KGK olarak planladığımız çalışmalar ve 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yapılan etkinlikler hakkında bilgi aktardığımız sohbet toplantısı ve nazik daveti için Tahsin Becan’a teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co