Taşköprü’de muhteşem kutlama

Anasayfa Güncel 10 Mart 2014 644 Okunma
Taşköprü’de muhteşem kutlama

Kadınlar günü Taşköprü’de yoğun katılım ve coşkuyla kutlandı.

Taşköprü Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, AK Parti İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve Yönetim Kurulu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melek Dedecan’ın katılımı ile önceki yıllardan daha coşkulu kutlandı. Taşköprü’nün Mücavir alanında bulunan Denizçalı Köyü, Kabaklı Köyü ve Taşköprülü Bayanların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte açılış konuşmasını Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan yaptı.

Taşköprüde-Kadınlar-günü-web6Şaban Ertan Konuşmasında “Siz Saygıdeğer bayanlar için ne yapsak azdır. Çünkü Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed “ Cennet anaların ayağı altındadır” demiştir. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan da “ dünyayı erkekler yönetir, erkekleri de kadınlar yönetir” demektedir.

Ben de diyorum ki “ her başarılı erkeğin arkasında başarılı ve iradeli, çalışkan ve üretken bir bayan vardır.” Onun için kadınlarımıza ne kadar fazla değer verirsek verelim, onların haklarını ödeyemeyiz. Ben bu salonda bulunan ve ayrıca Tüm Taşköprü Beldemizde yaşayan bayanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlar, hepinize sağlık, sıhhat ve mutluluk içinde daha nice 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlamanızı dilerim” dedi.

Taşköprülü bayanların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Yalovalı tanınmış sanatçı Eşref Üstün sahne aldı. Söylediği şarkılar ile bayanları coşturan Eşref Üstün’ün söylediği şarkılara tüm Taşköprülü bayanlar eşlik etti. Sevilen sanatçı Eşref Üstün etkinliğe katılan bayanlardan tam not alarak coşkuyla uzun süre alkışlandı. Etkinliğe katılan bayanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlence ve oynamaya devam ederek streslerini attılar. Taşköprülü bayanlar  “Başkanımıza, Belediye Başkanı olarak seçildiği 2004 yılından bu güne kadar 10 yıldan beri 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzde kendimize ait bir gün geçirmemizi ve gönlümüzce eğlenmemizi sağladığı için çok teşekkür ederiz  “ dediler.

 

Etkinliğe AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, AK Parti Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve Yönetim Kurulu, AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Melek Dedecan ve Yönetim Kurulu, AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Ogün Şengün ve Yönetim Kurulu, Kılıç Muhtarı Nedime Er, Kabaklı Köyü Muhtarı Çetin Kaya ve eşi ile Kabaklı Köyünden, Denizçalı Köyünden ve Taşköprü’den çok sayıda bayan katıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co