YALOVASPOR FARKLI KAZANDI

Anasayfa Spor 16 Mart 2014 1000 Okunma
YALOVASPOR FARKLI KAZANDI

Bügün 13:30’da oynanan Yalovaspor – Keşan Spor arasındaki maça destek olmak için Yalova Gazeteciler Cemiyeti üyeleri olan Manşet Gazetesi Sahibi ve Cemiyet Başkanı Ayhan POLAT, Çevre Gazetesi Sahibi İbrahim SEVİNÇLER, Liberal demokrat Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Sezer SEVİNÇLER, Pusula Gazetesi sahibi Hüseyin KUTGÜN, Işık Gazetesi sahibi Nevzat SAMANCI, Demokrat parti Yalova belediye başkan adayı Hayati KÜÇÜK, Demokrat parti İl ve Merkez İlçe Başkanları ile birlikte, Yalovaspor ile Keşanspor arasındaki maçı izlemek ve destek vermek üzere stanyuma giderek maç öncesi yalovaspor futbolcuları ve teknik kadro’ya bir tepsi baklava hediye ederek, Yalovaspor Başkanı Hakan SUİÇMEZ’e eğerki bu maçı kazanmasanız geri almak kaydıyla verdiklerini bildirdiler. 

 

 

Yalovaspor Başkanı Hakan SUİÇMEZ’in Vip bölümünde ağırladığı konuklarıyla birlikte maçı seyretti. 

 

 

ilk yarı iki takımında birbirini tarttığı bir karşılaşma olarak geçti ama Yalovaspor’un daha üstün olduğu ilk yarı golsuz bitti. İkinci yarıda ataklarını artıran taraf Yalovaspor oldu ve 57. dakikada Osman GÜRSES, 65. dakikada Nesim KARAALİ ve 84. dakikada Nana süsleyen oyuncular oldular.

 

 

Bu kadro ve oyuncular hertürlü desteği hak ediyorlar. Tüm Yalovalıları Yalovaspor tüm karşılaşmalarına bekliyoruz. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co