AK PARTİ YENİ YALOVA İL BAŞKANINI BELİRLEDİ

Anasayfa Siyaset 30 Nisan 2014 894 Okunma
AK PARTİ YENİ YALOVA İL BAŞKANINI BELİRLEDİ

Mustafa Pehlivan’ın istifası ile boşalan Yalova Ak Parti İl başkanlığına eski İl yönticisi ve Yalova Belediye Başkan aday adayı Mali Müşavir Yusuf Ziya Öztabak atandı.

 

ak parti yalova il başkanı yusuf ziya öztabak yetki yazısıyla

 

Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak oldu. Başbakan Erdoğan Yusuf Ziya Öztabak’a Yalova heyetinin de hazır bulunduğu toplantıda ilk talimatını da verdi.

 

ak-parti-yalova-il-başkanı-yusuf-ziya-öztabak-Yalova-ekibiyle-birlikte

 

Ak Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Ak Parti eski İl Başkanı Mustafa Pehlivan,  Kent Konseyi Başkanı Ömer Fitoz ve Ak Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal’ın da hazır bulunduğu toplantıda Başbakan Erdoğan, İl Başkanlığına Yusuf Ziya Öztabak’ın getirildiğini açıkladı.

 

Öztabak yaptığı açıklamada Yalova heyetinin ve kendisinin Başbakanla 1 saati aşkın görüştüğünü ve Yalova seçimleri ile ilgili olarak izlenecek stratejilerle ilgili olarak görüşme yaptıklarını ve 1 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Ak Partinin adayının yeniden Yakup Koçal olduğunu söyledi.

 

Yakup Koçal’ın istifa edeceği iddialarını da yanıtlayan İl Başkanı Öztabak “Başbakanımızın talimatı kesin. Belediye Başkan Adayımız yeniden Yakup Koçal’dır. Tüm amacımız yenilenecek seçimi kazanmaktır” dedi

 

Ak Parti İl başkanı Yusuf Ziya Öztabak, açıklamasında yeni yönetimin hafta sonunda belirleneceğini ve yarından itibaren yeni yönetim kurulunun şekilleneceğini belirterek, hafta sonuna kadar yeni il yönetiminin kamuoyuna açıklanacağını vurguladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co