ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Anasayfa Güncel 18 Nisan 2014 586 Okunma
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

 

Atatürkçü Düşünce Derneği yönetim kurulu ve dernek üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.

Ziyaret sırasında Atatürkçü Düşünce Derneği Yalova Şubesi Başkanı Tunç Bulan şunları dile getirdi; “Büyük Önder Atatürk’ün ‘Benim Kentim’ diyerek bizleri onurlandırdığı ve Ankara ve İstanbul’dan sonra en fazla süreyle ikamet ettiği kent olan bir şehrin vatandaşları olarak ayrı bir gurur sahibiyiz. ADD olarak belediyemiz ile ortaklaşa Atamızın adını kentimizde daha iyi nasıl yüceltiriz bunun için çaba sarf edeceğiz. Bu konuda biz üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız.”

“Bu zamana kadar kentimizde Atamızın bize bıraktığı mirasları duyurmakta başarılı olamadık” diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Öncelikle Ağustos ayında Büyük Önder Atatürk’ün Yalova’ya gelişini görkemli bir şekilde kutlayacağız. Çevrecilik kavramının en büyük sembollerinden olan Yürüyen Köşk’ün marka değerini yeniden attırarak burayı daha da ön plana çıkartacağız. Bu yönde sizlerin de destekleriyle önemli çalışmalar yapacağız” dedi.

ADD-Üyeleri-Vefa-Salmanı-Ziyaret

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co