Başarı Bekliyoruz

Anasayfa Spor 04 Nisan 2014 556 Okunma
Başarı Bekliyoruz

 

  Türkiye Tenis Federasyonunca, 5-8 Nisan 2014 tarihleri arasında, İstanbul Taç spor kulübü tesislerinde düzenlenen 8-9-10 Yaş Hafta sonu turnuvasına Yalova Tenis Kulübü sporcularından Sarp Ege Seyrek,  Ege Balcı, Emirhan Demir ve Egemen Atak İlimizi temsilen katılacaklardır.

                Sporcularımız bu turnuvada Ülkemizin çeşitli illerinde bulunan tenis kulüplerinin sporcuları ile mücadele edecek. BU KULÜPLERİ ARASINDA ENKA (ENKA SADİ GÜLÇELİK SPOR TESİSLERİ),  BORSOS (BORSOS TENNIS TEAM), ODTÜ (ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ) , ANK.ATLI (ANKARA ATLISPOR TENİS KULÜBÜ),  İZMİT (İZMİT TENİS KULÜBÜ), TOPSPİN (TOPSPİN TENİS AKADEMİSİ),  LTKD (LEVENT TENİS KULÜBÜ), DALYAN (Dalyan Kulüp),  TAÇ (TAÇSPOR),  PAMUK (PAMUKSPOR TENİS KULÜBÜ), TED (TED TENİS ESKRİM DAĞCILIK), ZSK (ZEKERİYAKÖY SPOR KULÜBÜ YER ALMAKTADIR.

 Nurullah Başol yaptığı açıklamada; Yalova Tenis Kulübü saflarına yeni katılmış olan sporcuları Kulüp Antrenörümüz Selami Yıldız tarafından 1.5 aya yakın bir zamandır sıkı bir antrenman çalışması yaptırılarak çok iyi bir şekilde hazırlanmışlardır. Bu turnuvadan başarılı bir şekilde döneceğimize inanıyoruz. Kulüp olarak önceliklerimiz arasında küçük yaş grubu sporcu yetiştirmek ve bu çalışmalarımızı sürdürülebilir hale getirmektir. Turnuvaya katılan Sporcularımızı hazırlayan Antrenörümüz Selami Yıldız’a Teşekkür ediyorum. Sporcularımıza da canı gönülden başarılar diliyorum. Dedi. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co