BULGARİSTAN VE MAKEDON ÇOCUKLAR ALTINOVA’DA

Anasayfa Güncel 22 Nisan 2014 520 Okunma
BULGARİSTAN VE MAKEDON ÇOCUKLAR ALTINOVA’DA

Altınova Belediyesi 3. Uluslararası 23 Nisan Halk Oyunları Çocuk Festivali kapsamında Bulgaristan ve Makedonya’dan 80 çocuk Altınova’ya geliyor.

 

Altınova Belediyesi 3. Uluslararası 23 Nisan Halk Oyunları Çocuk Festivali kapsamında Bulgaristan ve Makedonya’dan 80 çocuk Altınova’ya geliyor. Çocuklar dünyanın tek çocuk bayramını Türk kardeşleriyle kutlayacak. Öte yandan, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

 

MİSAFİR ÜLKELERE TEŞEKKÜR

 

TBMM`nin açılışının 94´üncü yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı kutlayan Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral, bu özel günün tüm dünya çocuklarına sevgi, barış ve mutluluk getirmesini diledi.

Bu yıl, Bulgaristan ve Makedonyalı çocukların katılımıyla Altınova Belediyesi 3. Uluslararası 23 Nisan Halk Oyunları Çocuk Festivali’ni gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Oral, “Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilen bu günde bizlerle birlikte olan Bulgaristan ve Makedonyalı çocuklar ile bu ülke yöneticilerine, ilçe halkım ve ülkem adına teşekkür ederim” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co